Żyleta najlepsza na świecie! Rok na Łazienkowskiej w naszej galerii

Autor wpisu: 1 stycznia 2017 11:16

Kilka dni temu kibicowski portal Ultras World uznał kibiców Legii Warszawa i ich oprawy za najlepsze na świecie w 2016 roku. Przy okazji przypominamy, jak oprawy na Łazienkowskiej wyglądały w naszym obiektywie.

Szalikowcy Legii nie zawsze byli mili i grzeczni w minionym roku – to wiemy. Ale wiemy także, że doping na Łazienkowskiej jest imponujący, a Żyleta potrafi przygotować oprawy zapierające dech w piersiach (no, bywa, że dosłownie…). Świetnie się to ogląda, świetnie się tego słucha. Czytajcie także TUTAJ
I wyróżnienie Ultras World nie budzi większego zaskoczenia. Legia Warszawa została uznana za klub, którego kibice wspierają go najlepiej na świecie. Legia zdystansowała tu takie kibicowskie potęgi jak Crvenę Zvezdę Belgrad, Atletico Nacional, Zenit Sankt Petersburg, AIK Sztokholm, St-Etienne czy Rosario Central.

Łazienkowska nie poddała się nawet, gdy trzeba było zagrać przy pustych trybunach z Realem. Wtedy to najmłodsi dali radę:

Trzeba dodać, że na 9. miejscu tego zestawienia umieszczono inny polski klub – Lech Poznań.

Przy okazji przypominamy, jak wyglądały oprawy Legii w 2016 roku:

A tutaj niesamowita oprawa na… dachu Łazienkowskiej podczas majowego meczu Legia – Pogoń, pieczętującego mistrzostwo Polski dla Legii:

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli