Zaczęła się licytacja. Legia – 200 tys. zł na głowę za tytuł. Prezes Jagi: „To głupota!”

Autor wpisu: 8 marca 2017 12:20

To już najwyraźniej ten moment, kiedy można wyjąć dodatkowego asa z rękawa i połechtać nim piłkarzy. W Legii, jak donosi „Super Express”, próbują zmotywować zawodników do obrony tytułu okrągłą sumą. Za kolejne mistrzostwo piłkarze Jacka Magiery mają obiecane po 200 tys. zł na głowę.

Gra o tytuł wkracza pomału w decydującą fazę, skoro zaczęła się już licytacja o to, kto da więcej. W Lechu nie chcą być wiele gorsi od Legii. Kolejorz – według informacji SE – obiecał swoim piłkarzom premię na podobnym poziomie do tej, jaka obowiązywała za mistrzowski tytuł w 2015 roku. Wtedy zawodnicy z podstawowego składu dostali po 40 tys. euro na głowę – dziś to ponad 170 tys. zł.
W Lechii zawodnicy również mogą podobno liczyć na okazałą gratyfikację, a co w Jagiellonii?

– To jakaś głupota wyskakiwać teraz z informacjami o dodatkowych premiach i tak dalej – mówi nam Cezary Kulesza, prezes Jagi. – Czy naprawdę myśli pan, że ci piłkarze nie chcą powalczyć o mistrza? Że potrzebują do tego dodatkowego bodźca? Ja nie biorę udziału w tej licytacji, nic nikomu nie mam zamiaru obiecywać. U nas piłkarze od samego początku doskonale wiedzą, o co grają, premie zostały ustalone w regulaminie przed startem rozgrywek, również premia za tytuł, i ta zasada będzie obowiązywać choćby nie wiem co – dodaje.

 • znużony

  To już wiadomo dlaczego nasze kluby balansują na krawędzi bankructwa a zawodnicy się opi..lają.
  Teraz czekamy na ogłoszenie ile będą płacić za utrzymanie (jak w Cracovii onegdaj). Bogacze tacy jak miasto Chorzów, kopalnia Bogdanka i miasto Gliwice powinny zaciągnąć długi u lichwiarzy żeby zagwarantować piłkarzom wspaniałe premie za to jak im się uda jakoś trafić w bramkę.
  To ile trzeba bedzie im zapłacić żeby im sie chciało (tym z czołówki) zagrac w pucharach? Przecież tam trzeba więcej biegać i jaki stres? Przecież to gorsze niż ESA37.
  Jak ja tym piłkarzom współczuję. Rodzice nie wysyłajcie dzieci na zajęcia piłkarskie, to jest taki kiepski zawód że nawet górnik za mniejsze pieniądze pojedzie pod ziemie ryć jak kret i nie wymaga takich premii. Polska piłka to straszna męczarnia, kto lepiej o tym wie niż polscy kibice. Tylko my za to jeszcze płacimy. Chcę żeby mnie tez płacili za ogladanie. Gdzie się po kasę zgłosić?

  • Marcin Maliszewski

   Legia balansuje na krawędzi bankructwa? Po występach w LM takie nagrody, to normalna i niegłupia sprawa.

 • Marcin Maliszewski

  Argumenty biednego. Dlatego Jagiellonia nie zdobędzie mistrza :-). Niestety ale kasa robi sukces.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli