„Wypierd… z Gdańska!”. Lechia – Korona 0:5, czyli kibicom już się ulało

Autor wpisu: 30 października 2017 20:39

Powiedzieć, że Lechia przeżywa kryzys, to nie powiedzieć nic. To jest jakaś totalnie niezrozumiała degrengolada. W Gdańsku biało-zieloni zostali rozbici przez Koronę 0:5, prezentując sobą obraz nędzy i rozpaczy. Nic dziwnego, że z trybun leciały w ich kierunku różne rzeczy. Na razie tylko słowne.

Dostało się kadrowiczowi, czyli Rafałowi Wolskiemu, z fanami próbował – zupełnie niepotrzebnie – dyskutować Dusan Kuciak, była szydera i okrzyki przy odliczaniu goli: „Mało!”, jednak ogólny przekaz, jaki poszedł do piłkarzy, brzmiał tak:

To na razie tylko ostrzeżenie, niemniej gdańscy kibice już nie raz i nie dwa udowodnili, że potrafią w tym temacie dotrzymywać słowa, więc jeśli ktoś nie wstrząśnie porządnie szatnią Lechii i w piątek skończy się porażką w derbach z Arką, to… różnie może być.
Nie tak dawno piłkarze odbyli już jedną „rozmowę wychowawczą” po tym, jak odpadli z Pucharu Polski z pierwszoligową Bytovią. Skończyło się wtedy na mocnych słowach i przebitych oponach w klubowym autokarze. Strach pomyśleć, co może być po meczu w Gdyni…

Tak czy inaczej Adam Owen, co zaskakujące, odgrywa… optymistę. – Jestem rozczarowany, bo nie tak to miało wyglądać, ale następny mecz to dla nas idealna szansa, żeby się zrehabilitować. Zawodnicy są w pełni świadomi odpowiedzialności, jaka na nich spoczywa – stwierdził na pomeczowej konferencji.
Pytanie, czy ten Owen w ogóle dotrwa do piątku na trenerskim stołku w Lechii…

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Korona Kielce | Lechia Gdańsk

  • zgubek

    Z Lechią jest dużo gorzej niż było niedawno z Legią.Trener Owen stracił kontrolę nad tym co dzieje się z tą drużyną.Jest jakaś rada? Owen po angielsku znaczy piekarnik,w Gdańsku jest teraz gorąco, jak w piekarniku.Trzeba zmienić piekarnik na lodówkę,by ostudzić emocje,zwłaszcza kibiców.Zatrudnić trenera , który będzie miał na nazwisko Fridge (lodówka) i będzie lepiej.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli