Wolski idzie niestety w ślady Makuszewskiego i Milika…

Autor wpisu: 19 lutego 2018 21:43

Słynna rzymska klinika Villa Stuart stała się ostatnio bardzo popularna wśród polskich piłkarzy. Kolejny zawodnik pójdzie pod nóż profesora Pier Paolo Marianiego. Niestety, kontuzja jakiej w ostatnim meczu doznał Rafał Wolski okazała się tą najgorszą z możliwych. Piłkarz Lechii zerwał więzadło krzyżowe przednie. Sezon ma już oczywiście z głowy. Ewentualny wyjazd na mundial także…

W spotkaniu z Piastem Wolski schodził z boiska ze łzami w oczach. Podobnie jak Maciej Makuszewski dwa miesiące temu. Dziś okazało się, że tak jak „Maki”, będzie potrzebował pilnej operacji.

Wolski przejdzie zabieg we Włoszech, tam gdzie ostatnio trafiają nasi poważnie kontuzjowani zawodnicy. Profesor Mariani dwukrotnie już operował Arkadiusza Milika (raz lewe, raz prawe kolano), w grudniu operację przechodził Makuszewski, a jeszcze po drodze na zabieg do znanego doktora przyjechał Miroslav Radović (ma polski paszport i tyle lat gra na polskich boiskach, że też zaliczamy go tego grona), teraz na stół trafi Wolski. Oczywiście pocieszające w tym wszystkim dla niego jest to, że lepiej trafić nie mógł – Milik lada chwila na boisko wróci, Makuszewski po zaledwie dwóch miesiącach rehabilitacji już biega i zaczyna treningi z piłką.
Rafał też wróci. Tyle że już po mistrzostwach świata w Rosji, na które miał przecież cały czas szansę, żeby pojechać…

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Lechia Gdańsk | Reprezentacja

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli