Wkurzony Malarz: – Czy naprawdę wszyscy w tej lidze mają kompleks Legii? WTF?!

Autor wpisu: 17 kwietnia 2017 20:33

A jednak się wkurzył… Niby nic, zwykła ankieta. Ale chyba zabolało. Mowa o Arkadiuszu Malarzu, który szybko zareagował na Twitterze na informację, że przez „kolegów – ligowców” uważany jest za… najbardziej przereklamowanego bramkarza ekstraklasy.

Redakcja Canal+ od kilku lat pyta piłkarzy m.in. o najbardziej niedocenianych i najbardziej przereklamowanych zawodników w swoim gronie. Czy rzeczywiście wszyscy (i osobiście) wypełniają te ankiety, no i czy zachowane są wszystkie standardowe procedury przy tego typu badaniach, tego nie wiemy. Ale kategoria – najbardziej przereklamowany bramkarz trochę nas zaskoczyła. Zresztą samego zainteresowane najwyraźniej też.

Malarz „wygrał” kategorię w cuglach z przytłaczającą przewagą…
Bramkarza Legii bronił zresztą w studiu Grzegorz Mielcarski: – Szokujące. Chyba mało rzetelności jest w tej ocenie… Myślę, że tutaj to Arek bardziej zasługuje na wyróżnienie. Przecież on sam wielokrotnie bronił Legię przed porażkami. To wynika raczej z nielubienia Legii.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

  • gryf01

    Jak ktoś ci regularnie spuszcza lanie, to wiadomo, że się go nie lubi. W Hiszpanii też nikt nie lubi Realu a w Niemczech Bayernu. Malarz powinien to potraktować jako komplement :)

    Zresztą, o czym mowa? Przecież Arek został bramkarzem kolejki w Lidze Mistrzów – który z jego rywali na tej liście ma takie wyróżnienie w CV? Nikt. Więc niech się dowartościowują wyborami ligowymi.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli