Wczoraj gnoili, dziś noszą na rękach. Kibice Lechii Gdańsk

Autor wpisu: 4 listopada 2017 16:26

To jednak niebywałe jak szybko zmieniają się nastroje wśród kibiców. W poniedziałek po porażce z Koroną kazali „wypierdalać z Gdańska” i zapowiadali „wpierdol” po ewentualnej porażce w derbach, w czwartek „przypomnieli” o tym podczas treningu. Wczoraj w nocy zgotowali wspaniałe powitanie swoich piłkarzy po zwycięstwie z Arką. Kibice Lechii Gdańsk.

Po wygranej w doliczonym czasie gry z Arką w Gdyni, zawodnikom Lechii spadł wielki kamień z serca. Zeszła presja, jaka ciążyła na nich po ostatnich wydarzeniach na linii drużyna – kibice. Do Gdańska wracali jako zwycięzcy prestiżowych derbów. Chyba jednak nie spodziewali aż takiego powitania.
Szczerze? My też. Bo to jednak zakrawa pod schizofrenię.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Lechia Gdańsk

  • Grzegorz Makowski

    Coś się autorowi w głowie popierdoliło…wpierdol odnosiło się do gry takiej jak z Koroną, a nie wygranej , a o rozmowie motywacyjnej nie masz nawet pojęcia.

  • zgubek

    No ale Grzegorz Makowski ma pojęcie o rozmowie motywacyjnej z piłkarzami, sam je pewnie przeprowadza?No to jak jest tą rozmową- Grzegorzu Dyndało?

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli