Vujadinoviciowi się upiekło. Gdyby Lech od 15. minuty grał w „10”, mogłoby być różnie

Autor wpisu: 21 kwietnia 2018 14:44

Zagłębie Lubin przegrało w piątek 0:1 z Lechem Poznań. Spotkanie mogło potoczyć się jednak zupełnie inaczej, gdyby sędzia Daniel Stefański wyrzucił już w 15. minucie Nikolę Vujadinovicia za brutalny faul na Filipie Jagiełło.

Sędzia widział dokładnie całą sytuację, ale zdecydował się pokazać tylko żółtą kartkę. Czy słusznie?

Sam poszkodowany wstawił później na Twittera zdjęcie swoich poharatanych piszczeli, a post podpisał – „yellow card?”. Wpis wkrótce zniknął, ale czujni internauci podzielili się w sieci fotką piłkarza.

Vujadinoviciowi na pewno się upiekło. Gdyby już na początku spotkania osłabił swój zespół, Lech miałby ogromne trudności by wywieźć z Lubina trzy punkty.