Co dalej z Vadisem? Legia go… bada

Autor wpisu: 5 lipca 2017 17:57

Po fiasku transferu do Krasnodaru Vadis Odjidja-Ofoe wrócił do Warszawy, ale to oczywiście nie oznacza, że dołączył do drużyny Jacka Magiery. Legia postanowiła kompleksowo zbadać swojego pomocnika, gdyż to prawdopodobnie możliwe problemy z kolanem uniemożliwiły mu podpisanie kontraktu w Rosji.

Tak przynajmniej donoszą rosyjskie media – że Belg nie przeszedł w Krasnodarze testów medycznych, gdyż cierpi na uraz kolana, wobec czego Krasnodar nie chciał ryzykować i zrezygnował z transferu.
Sytuacja zaskoczyła nie tylko ludzi w Krasnodarze, ale też oczywiście piłkarza i działaczy Legii. Gdy wydawało się, że transferowe przeciąganie liny między właścicielem Legii Dariuszem Mioduskim a Vadisem i jego agentem dobiegło wreszcie końca i w Warszawie mogą już pomału o Belgu zapominać, wszystko wróciło do punktu wyjścia i cała „zabawa” zaczyna się od początku.
Trudno przypuszczać, by teraz decyzja o zgodzie na transfer została cofnięta – problem jest oczywiście innej natury: jak tu sprzedać piłkarza, któremu coś dolega? Albo inaczej – za którym ciągnie się informacja, że jego kolano jest, powiedzmy, „niepewne”… Wynik badania przez sztab medyczny Krasnodaru nie oznacza, że Vadis jest kontuzjowany czy nie może grać, ale znaczy, że znaleziono coś, co budzi zaniepokojenie. Jesli nie na dziś, to na jutro.
Łatwo więc wytransferować go teraz nie będzie. Dlatego w Legii postanowiono kompleksowo przebadać Vadisa. – Zdecydowaliśmy się na to, żeby samemu poznać rzeczywisty stan jego zdrowia. Do czasu otrzymania wyników trudno coś komentować – cytują Mioduskiego „Sportowe Fakty”.

Sytuacja z pewnością będzie rozwojowa, tym bardziej że drugi klub, który chciał pozyskać Odjidję-Ofoe, czyli Olympiakos Pireus (gdzie trenerem jest Besnik Hasi), już podobno z transferu zrezygnował. Tak podają greckie media.
Vadis ma z Legią umowę ważną jeszcze przez rok.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

  • zgubek

    To są jaja jak berety.Vadis ma uraz,ale chyba uraz na grę w Legii.Kolano chore,aj,to może być problem.Już widzę jak Vadis przychodzi do lekarza z obandażowanym kolanem i mówi: Panie doktorze boli mnie gardło. A lekarz; – To dlaczego ma Pan bandaż na nodze? -No bo mi się zsunął.
    Dlatego oprócz kolana,radzę przebadać u Pana Ofoe również gardło,no i jeszcze głowę.

  • Zbigniew Luśnia

    akurat będzie miał czas na wychowanie dziecka a legia traci kase na zakup potrzebnego zawodnika,te wzmocnienia nie zapowiadaja sukcesow ,równanie do ruchu da efekt w środku tabeli i wylot z lig Europy

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli