Transmisję z meczu Sheriff – Legia jednak będzie można zobaczyć

Autor wpisu: 24 sierpnia 2017 14:49

Wciąż toczą się negocjacje między TVP Sport a mołdawską telewizją w sprawie transmisji rewanżowego spotkania Legii w IV rundzie el. Ligi Europy, choć coraz bardziej realny wydaje się scenariusz, że negocjacje te zakończą się fiaskiem. Nie znaczy to jednak, że meczu nie będzie można w Polsce zobaczyć.

Jak sytuacja wygląda na teraz? Ano tak:

To informacja od dyrektora TVP Sport i wygląda na to, że tutaj raczej nic się już nie zmieni. Każda kolejna oferta TVP zostaje odrzucana przez mołdawską telewizję. Przedstawiciele Telewizji Polskiej zarzekają się, że robią „wszystko”, co w ich mocy, by spotkanie Legii pokazać, ale wina za całą zaistniałą sytuację leży po drugiej stronie. Tak czy inaczej trzeba być przygotowanym na to, że meczu w TVP jednak nie będzie.

Będzie za to możliwość obejrzenia transmisji w internecie. I to jak na razie jedyna dobra wiadomość, jaka dotarła do nas z Mołdawii. Jak podał portal legia.net, przedstawiciele Sheriffa poinformowali, że niezależnie od tego, jaki finał będą miały negocjacje z TVP, ich spotkanie z Legią będzie można obejrzeć na terenie Polski. Transmisję telewizyjną Sheriff ma udostępnić bez blokady geolokalizacyjnej pod tym adresem: https://www.youtube.com/watch?v=aJNDHbcbtrA.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli