To jak się żegnał z Legią było nienormalne – Magiera o Prijoviciu

Autor wpisu: 23 stycznia 2017 19:18

Dla mnie to było nienormalne – skomentował Jacek Magiera sposób rozstania z Legią Warszawa Aleksandara Prijovicia. Odniósł się także do sytuacji Tomasza Jodłowca: – Musi sobie wywalczyć miejsce w drużynie.

Jacek Magiera odpytywany o sprawy zespołu po powrocie Legii z pierwszego zgrupowania w Hiszpanii (więcej TUTAJ) odniósł się także do odejścia z Łazienkowskiej Prijovicia. – Dla mnie to było nienormalne. Ale cieszę się, że mogliśmy razem pracować. Dużo się od niego nauczyłem, a i on się dużo nauczył w Legii. On na temat Legii nie może powiedzieć złego słowa – powiedział Magiera o Prijoviciu.

Przypomnijmy: Prijović tuż po zakończeniu rundy udzielił „Super Expressowi” wywiadu, w którym nieoczekiwanie samowolnie poinformował, że na pewno odchodzi, mimo że miał jeszcze z Legią ważny kontrakt. W następnej rozmowie dodawał: „Jeśli kibice pomstują na mnie i moje odejście, to znaczy, że bardzo dobrze wykonałem swoją pracę w tym klubie”.

Magiera mówił też o Tomaszu Jodłowcu, któremu Michał Kopczyński wysoko postawił poprzeczkę w walce o pierwszy skład wiosną. Posłuchajcie trenera Legii Warszawa:

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa | Wideo

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli