Testy w Krakowie, czyli Probierz przeprowadza casting

Autor wpisu: 16 maja 2018 14:40

Michał Probierz przeprowadza casting. Czekamy więc na nowy diament w Cracovii.

Przed Cracovią ostatni mecz w tym sezonie. W sobotę drużyna Probierza podejmie u siebie Pogoń Szczecin. Potem wakacje i przygotowania do kolejnego sezonu. W Krakowie liczą, że bardziej udanego niż ten właśnie kończący się. Przez kiepskie wyniki na początku rozgrywek Cracovia nie awansowała do grupy mistrzowskiej. Na pocieszenie pozostało tylko pierwsze miejsce w dolnej ósemce.
Tymczasem trener Probierz już szuka wzmocnień. Może nie od razu do pierwszej drużyny, ale od czegoś trzeba przecież zacząć.
Kilka tygodni temu szkoleniowiec ogłosił, że zamierza przeprowadzić w Krakowie casting, na którym zostaną wybrani młodzi, dobrze zapowiadający się zawodnicy.
– W Polsce jest bardzo wiele talentów w rocznikach 2000-2002, a my chcemy dokonać ich selekcji pod kątem pierwszego zespołu. Każde CV rozpatrzymy i najlepszych kandydatów zaprosimy na casting, a na koniec sprawdzimy jak się prezentują – powiedział wówczas Probierz.
Zapowiadany casting odbył się właśnie dzisiaj. Chętni spróbowania swoich sił w Krakowie przyjechali z całej Polski, znaleźli się nawet kandydaci z Anglii.

Po dzisiejszych testach trenerzy Cracovii mają wybrać najlepszych i zaprosić ich na kolejne treningi. Czekamy zatem na jakąś piłkarską perełkę.

Inne artykuły o: Cracovia | Ekstraklasa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli