Znowu mordobicie podczas sparingu. Tym razem „kontakt bezpośredni” trenowała Termalica

Autor wpisu: 2 lutego 2017 12:02

Piłkarze Bruk-Bet Termalica Nieciecza pobili się z Bułgarami z Łudogorca Razgrad podczas sparingu. W ruch poszły pięści, głowy tylko odskakiwały. Co oni jedzą podczas tych obozów!?

Nie wiemy dlaczego, ale takie sceny stają się chlebem powszednim w meczach sparingowych podczas zimowych zgrupowań. Tydzień temu kości i szczęki trzeszczały w towarzyskim meczu Zagłębia Lubin z Dinamem Zagrzeb (tutaj). Teraz w mordobicie zaangażowali się podopieczni Czesława Michniewicza w Turcji.
Tradycyjnie zaczęło się od wymiany uprzejmości (między Artem Putiwcewem i jednym z zawodników rywali), potem zaczęła się przepychanka. I zazwyczaj w meczach o punkty tutaj agresja się kończy, ale z jakiegoś powodu w sparingach piłkarzom hamulce puszczają i idą na całość. Tak jak tu poszedł na całość (z tzw. partyzanta) jeden z piłkarzy Łudogorca. Była też walka pięści. I trwało to dobre kilkadziesiąt sekund…

Nie wiemy, której drużyny piłkarze zostali bardziej posiniaczeni, ale Termalica wygrała z uczestnikiem Ligi Mistrzów 1:0. Zwycięską bramkę zdobył…Putiwcew.

A tutaj bójka z trochę innej perspektywy…

Inne artykuły o: Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli