W Śląsku, tak jak w Legii, ujawniają maile. Ale tu przynajmniej jest śmiesznie

Autor wpisu: 30 sierpnia 2017 12:54

To, co ostatnio dzieje w Legii, i bynajmniej nie mówimy o kwestiach sportowych, ale o wypowiedziach ważnych osób z klubu, wycieku informacji czy ujawnianiu wewnętrznej korespondencji, nie bardzo śmieszy kibiców z Warszawy. Co nie znaczy, że inni nie mogą sobie pozwolić na przytyk do klubu z Łazienkowskiej. Na przykład dziś – Śląsk Wrocław, ogłaszając swój hitowy transfer, mrugnął wyraźnie w stronę Legii.

Okno transferowe zamyka się za kilkadziesiąt godzin i jak widać Śląsk najlepsze zostawia na koniec. Właśnie sprowadził doskonale u nas znanego z Piasta Gliwice Kamila Vacka, który ostatni sezon spędził w izraelskim Maccabi Hajfa (rozegrał 26 spotkań i po sezonie rozwiązał umowę). Vacek związał się ze Śląskiem na trzy lata i zagra z „dychą” na koszulce. Kibice z Wrocławia zacierają już ręce z radości, bo jeśli pomocnik będzie prezentował się tak jak w Piaście, z którym zdobył wicemistrzostwo, to będzie dużym wzmocnieniem dla drużyny Jana Urbana.
Klub o transferze poinformował oficjalnie… ujawniając treść maila do zawodnika z Postscriptum, które „pije” do ostatnich wydarzeń wokół Legii.

No i kto im zabroni :)

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Śląsk Wrocław

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli