To się Peszko ładnie przedstawił przed nami, przed milionami słuchaczy

Autor wpisu: 8 grudnia 2017 23:25

Ci, którzy jeszcze przed meczem z Lechią dopisali trzy punkty Górnikowi Zabrze, muszą dokonać korekty w tabeli. W piątek lider ekstraklasy zremisował 1:1 z drużyną z Gdańska. Tym razem górnicy nie zagrali tak przekonująco jak ostatnio, więc ten punkt jest tym bardziej cenny. Obrazek meczu? Nieciekawy.

W pierwszej połowie bramki nie padły, choć oba zespoły stworzyły kilka niezłych sytuacji. Swoje szanse miał oczywiście Igor Angulo, ale najwyraźniej nie był to jego dzień (co prawda w samej końcówce nawet trafił do bramki, ale był na spalonym). Na swoją dwudziestą bramkę w tym sezonie musi poczekać przynajmniej do następnej kolejki.
Prowadzenie objął Górnik – tuż po przerwie gola strzelił Dani Suárez, ale dwadzieścia minut później goście wyrównali po strzale Flávio Paixão. Z Flávio była zresztą jedna kontrowersja – czy aby nie był tutaj faulowany:

Trener Adam Owen miał na konferencji pretensje o tę sytuację: – Dla mnie był to rzut karny. Dziwię się, że arbiter nie zdecydował się obejrzeć powtórki, mając do dyspozycji VAR.
Może gdyby Paixão nie przyaktorzył i tak spektakularnie nie upadał, sędzia podjąłby rzeczywiście inną decyzję…

Jak wiadomo, kontrowersji nie unikniemy, nawet jak jest VAR. Nas dziwi bardziej co innego. Piłkarze doskonale wiedzą, że przy boisku jest mnóstwo kamer i wszystko jest nagrywane. A mimo to pozwalają sobie na takie zachowanie.
Oto – bądź co bądź – reprezentant kraju, Sławomir Peszko w monologu do sędziego (ten nie zareagował).

Jeśli ktoś podczas meczu przegapił ten fragment w Canal+ Sport, mógł go sobie obejrzeć w podsumowania spotkania w „Super Piątku”…

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Górnik Zabrze | Lechia Gdańsk

• zgubek

No to niech Sławuś się zdecyduje, czy sędzia to sprzedajna kobieta, czy gej ?No bo chyba nie dwa w jednym.