Sa Pinto… gratuluje sędziemu

Autor wpisu: 16 sierpnia 2018 23:17

Tak, słyszeliśmy, że Ricardo Sa Pinto słynie z wybuchowego charakteru, nie przebiera w słowach i kłóci się z sędziami, ale – szczerze – nie spodziewaliśmy się, że już w pierwszym spotkaniu pokaże nam swoje „szalone” oblicze. – Mogę pogratulować sędziemu awansu – powiedział na konferencji.

To, że konferencja będzie ciekawa zapowiadał rajd do sędziów, jaki wykonał trener tuż po końcowym gwizdku. I było ciekawie…
– Zrobiliśmy wiele by awansować dzisiaj. Oczywiście wpływ na dzisiejsze spotkanie miał wynik pierwszego meczu w Warszawie. W pierwszej połowie nie zrobiliśmy tego co zakładaliśmy. Padły dwie bramki, rywale wykorzystali nasze błędy. Znaleźliśmy się w trudnej sytuacji sportowo i psychologicznie. Drużyna jednak wierzyła i dobrze zareagowała po stracie dwóch goli. Nie awansowaliśmy, bo sędzia popełniał błędy – przytacza słowa Sa Pinto portal legia.net. – Należał nam się rzut karny, ewidentny – w momencie gdy jeszcze wszystko było możliwe. Mogę pogratulować awansu sędziemu. My walczyliśmy do końca, robiliśmy co mogliśmy, ale arbiter był dziś za gospodarzami. […] Zabrakło czasu. Sędzia dolicza cztery minuty i kończy wcześniej. Chciałbym, żeby gwizdał nam sprawiedliwy sędzia.

Oj, będzie się teraz działo w ekstraklasie. Wygląda na to, że wybuchy Nenada Bjelicy to pikuś przy możliwościach Portugalczyka.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli