Rzeźniczak kontra kibic Lecha. Poszło o duperelę

Autor wpisu: 30 maja 2017 20:52

Jakub Rzeźniczak chyba trochę się nudzi. Kapitan Legii wdał się w dyskusję na Twitterze z kibicem Lecha. Ten się zdziwił, że piłkarz mu odpowiedział. Pierwsza reakcja zawodnika była dość ostra. A to miał być tylko taki żart.

Poszło o dość niewinny  w sumie wpis, a już na pewno nie jakiś obraźliwy. Ot, taka tam kibicowska fantazja. Użytkownik o nicku Jankiew – po wpisach oraz zdjęciu profilowym wnioskujemy, że zagorzały sympatyk Kolejorza – napisał taki scenariusz ostatniej kolejki ekstraklasy:
„Łukasz Trałka w 93 min na 0:1 w Białymstoku, w tym samym czasie Rzeźniczak robi samobója po wpuszczeniu z ławki na pożegnanie”.
Chyba sam się nie spodziewał, że odezwie się jeden z bohaterów tej fantazji. Tymczasem po upływie kilku dobrych godzin kapitan Legii podłączył się do dyskusji i odpisał:
„Oby tylko komuś działo się źle. Współczuje życia takimi gównianymi uczuciami.”

Skąd taki wybuch tak doświadczonego zawodnika, kapitana Legii? Czyżby nagły spadek cukru? Zmęczenie po treningu? Trudno powiedzieć. Wydaje się, że Kuba jest wyjątkowo uczulony na poznański klub i jego kibiców, bo niedawno – przed meczem z Kolejorzem w Warszawie – zapraszał rywali na wojnę. Reakcją piłkarza zdziwił się nawet sam zaczepiający…

Rzeczywiście, trafić na ten wpis nie było łatwo, tym bardziej, że piłkarz Legii nie został podłączony do tej dyskusji bezpośrednio (tzn za pomocą odnośnika @). Na szczęście w miarę trwania dyskusji emocje wyraźnie opadały, pojawiło się coraz więcej uśmieszków i innych heheszków.

 

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Lech Poznań | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli