Riera oszalał? To, że wyleciał z boiska to nic. Ale atak na sędziego?

Autor wpisu: 15 kwietnia 2018 20:54

Śląsk Wrocław w końcu wygrał pierwszy mecz tej wiosny. Po bramce już w pierwszej minucie Mateusza Cholewiaka pokonał Sandecję 1:0. Ale kibice z Wrocławia o wynik drżeli do ostatniego gwizdka, szczególnie, że od 72. minuty gospodarze grali w osłabieniu. Wówczas drugą żółtą kartkę zobaczył Sito Riera. Ale pal licho sam faul. Za to co zrobił chwilę później, powinien wylecieć z boiska w sekundę!

Po tym jak Piotr Lasyk ukarał Hiszpana żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką, zawodnik… Zresztą sami zobaczcie:

Czekamy z niecierpliwością na ciąg dalszy wydarzeń. Mamy nadzieję, że za takie zachowanie będzie surowa kara.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Śląsk Wrocław