Na razie w cieniu, ale za chwilę… Legia z e-sportem w ofensywie

Autor wpisu: 27 września 2017 16:50

Legia to piłkarski mistrz Polski, ale też pionier w tworzeniu i rozwijaniu sekcji między innymi e-sportu. Piłkarze grają na boisku, a piłkarzami w grze FIFA grają na konsoli czy klawiaturze w barwach Legii trzej topowi zawodnicy e-sportowi: Sroka, Lukster i Miłosz.

Właśnie Miłosz Bogdanowski jest jednym z gości programu przygotowanego przez partnera Legii – Fortunę, legalnego polskiego bukmachera. Programu o sekcji e-sportu Legii Warszawa.

Oprócz Miłosza o celach, planach i osiągnięciach sekcji e-sportowej opowiada dyrektor ds. rozwoju Legii, odpowiadający także właśnie za sekcję e-sportową Krzysztof Stalewski.

Dziś e-sport w Legii ogranicza się do rywalizacji w FIFA i sekcja na tej grze się skupia, natomiast niewykluczone, że w przyszłości możliwy będzie także rozwój w kierunku League of Legends, Counter Strike’a, czy innych gier, na których bazuje e-sport. Posłuchajcie, zobaczcie, bo materiał ciekawy i wart prześledzenia:

Przy okazji przypominamy naszą rozmowę sprzed kilku miesięcy ze wspomnianymi Łukaszem „Luksterem” Kamińskim i Michałem „Sroką” Srokoszem:

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli