Ramirez na wylocie? Za chwilę derby, a kibice Wisły już zaczęli go pakować

Autor wpisu: 10 grudnia 2017 18:24

Wisła – ta z Krakowa – w beznadziejnym stylu przegrała u siebie 0:1 z imienniczką z Płocka, Perez pobił rekord głupoty, a kibice Białej Gwiazdy najpierw dali głośny wyraz temu, co sądzą o postawie swojej drużyny, po czym zaczęli pakować Kiko Ramireza. Do derbów z Cracovią, które już w środę, pewnie nie zdążą, ale potem… Kto wie?

Ramirez trzyma fason, jak potrafi, ale i jemu zaczynają puszczać szwy. – Mamy trzy dni, aby się przygotować do derbów, brakuje nam chyba świeżości psychicznej. Fizycznie jestem zadowolony z drużyny, natomiast nasza gra dziś nie wyglądała, tak jak powinna – stwierdził po spotkaniu. Po czym dorzucił jeszcze, że bierze na siebie pełną odpowiedzialność za przegraną, choć jest dumny ze swoich zawodników, bo to prawdziwi wojownicy.

Cóż, akurat z takiego Victora Pereza to chyba jednak trudno być dumnym. Za niego co najwyżej powinien się wstydzić. „Perez to idiota sezonu. Tydzień temu mógł brutalnym faulem połamać nogi Żurkowskiemu, dzisiaj złapał najgłupsza czerwona kartkę ever. Dwa beznadziejne przyjęcie piłki na przestrzeni dwóch minut – dwie żółte…” – to jeden z łagodniejszych komentarzy dotyczących występu wiślaka. W punkt. Co robi ten facet w tym klubie? Zagadka ever…
Tu komentarz połączony z ilustracją:

Perez to oczywiście jedno z największych wiślackich nieszczęść ostatnich dni, ale kibice Białej Gwiazdy mają dość nie tylko jego, ale przede wszystkim Kiko Ramireza. Faceta, którego jeszcze kilka miesięcy temu bardzo pod Wawelem chwalili. Dziś najchętniej by się go pozbyli.

Tak to mnie więcej wygląda. I do derbów zapewne nic się w tym temacie nie zmieni. Ale jeśli Wisła wygra w środę z Cracovią, to kto wie… Być może pewne rzeczy będzie można Ramirezowi wybaczyć… Na razie piłkarzy „motywowali” kibice. Najpierw w trakcie meczu, gdy niosło się: „Macie biegać i się starać, a jak nie, to wypier….” i „Co Wy robicie?! Wy naszą Wisłę hańbicie!”. A po w trakcie typowej w takich przypadkach rozmowy wychowawczej:

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Wisła Kraków

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli