Ramirez jednak nie dotrwał do derbów. Kolejnym trenerem Wisły też ma być Hiszpan

Autor wpisu: 10 grudnia 2017 19:37

Władze Wisły Kraków bardzo szybko odpowiedziały na oczekiwania kibiców. Ledwo skończył się mecz z Wisłą Płock, po którym wylała się w sieci kolejna fala niechętnych Hiszpanowi komentarzy – o czym piszemy TUTAJ – a już pojawił się oficjalny komunikat na stronie Białej Gwiazdy informujący, że Kiko Ramirez przestaje być trenerem.

Tak więc w środowych derbach Hiszpan nie będzie miał okazji odkupić win za ostatnie wyniki Białej Gwiazdy. Ramirez na pomeczowej konferencji nie sprawiał wrażenia takiego, który spodziewa się dymisji, ale cóż – łaska kibica i zarządu na pstrym koniu jeździ. Prasę pod Wawelem faktycznie miał ostatnio nie najlepszą, choć strata do trzeciej Jagiellonii to zaledwie pięć punktów, więc z tego punktu widzenia dramatu nie ma. Ale ponoć w Krakowie są przekonani, że Kiko już nic więcej z tej drużyny nie byłby w stanie wycisnąć.

Co dalej? W ostatnich spotkaniach w tym roku zespół poprowadzi duet Kazimierz Kmiecik – Radosław Sobolewski. A nowy szkoleniowiec zabierze się za zimowe przygotowania. Klub przedstawi go jutro – co znaczy, że od dawna obie strony były już dogadane, a niedzielna porażka Białej Gwiazdy tylko „ułatwiła” ogłoszenie tej decyzji. Następcą Ramireza ma być prawdopodobnie jego rodak:

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Wisła Kraków

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli