Rafał GRZELAK: To chamstwo. Ja nikomu koszulki nie oddam!

Autor wpisu: 24 kwietnia 2016 13:49

Rafał Grzelak po meczu Korony z Górnikiem Łęczna pytany o zachowanie części szalikowców, którzy chcieli rozliczać kieleckich piłkarzy, zareagował spokojnie, ale bardzo mocno. „Nienawidzę, jak ktoś mi zarzuca, że jestem minimalistą i nie walczę. To chamstwo” – powiedział.

Pisaliśmy niedawno o pladze łajania piłkarzy przez szalikowców i ściągania koszulek. Tak zdarzyło się ostatnio w Śląsku Wrocław (TUTAJ), Górniku Zabrze (TUTAJ), a do potężnej awantury z udziałem Michała Probierza doszło w Białymstoku (TUTAJ).
Tym razem do „raportu” chcieli piłkarzy wezwać szalikowcy Korony Kielce po meczu z Łęczną. Trudno dyskutować z kibolską logiką, ale akurat sobotni mecz w Kielcach – mimo że oczywiście remis nie zadowala ani jednej, ani drugiej drużyny – nie skłaniał do radykalnych ocen. Oba zespoły walczyły, oba miały i lepsze, i gorsze momenty, oba – zwłaszcza w końcówce – stworzyły całkiem fajne widowisko. W meczu oddano w sumie 38 (!) strzałów, z tego 14 celnych, ze znaczną przewagą Korony w obu elementach.
A jednak po meczu piłkarze Korony musieli wysłuchać pretensji z trybun. Zapytany o to Rafał Grzelak spokojnie i rzeczowo odparł, że kibic ma prawo do różnych komentarzy, ale jednocześnie zaznaczył: – Ktoś powiedział, że mam oddać koszulkę. Ja nikomu koszulki nie oddam, jeśli ktoś uważa, że na nią nie zasługuję, niech mi ją zerwie.

Posłuchajcie Rafała Grzelaka i innych piłkarzy po meczu Korony z Łęczną. Materiał telewizji klubowej KoronaTV:

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Górnik Łęczna | Hit | Korona Kielce

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli