Przyczepił się do mnie – żalił się Rymaniak na Vadisa

Autor wpisu: 17 kwietnia 2017 18:00

Vadis Odjidja-Ofoe zarobił w spotkaniu z Koroną żółtą kartkę, która eliminuje go z kolejnego meczu z Cracovią. Dziś sporo starć miał z Bartoszem Rymaniakiem. Momentami brakowało, by obaj dali sobie po razie… – Nie wiem, no, przyczepił się do mnie – podsumował na antenie Canal+ Rymaniak.

– Ostro walczyliśmy, ale on bez piłki kilkukrotnie. Można zobaczyć jeszcze raz 63. minutę, stały fragment gry pod polem karnym Legii, idzie Vadis bez piłki i bezczelnie z łokcia, specjalnie mnie w klatkę uderza – skarżył się zawodnik Korony. – Jeśli sędzia byłby czujniejszy, to jest chyba czerwona kartka i karny dla nas. Vadis był strasznie zagotowany, ja jakoś tę presję wytrzymałem. Ale zawodnik na takim poziomie piłkarskim nie powinien tak się zachowywać na boisku.
Tyle żali Rymaniaka. A podsumowując, sam bez winy nie był. No i taka uwaga – na każdym poziomie piłkarskim zachowanie fair play jest wskazane.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Korona Kielce | Legia Warszawa

  • Don L

    Tyle że kolega Rymaniak zanim doszło do tej sytuacji powinien wylecieć z boiska ze dwa razy. No ale Mr. „Pierdolnę sobie Whisky” Probierz twierdzi że to Legii sędziowie pomagają….

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli