Probierz odwołuje klątwę Cracovii

Autor wpisu: 23 sierpnia 2018 18:08

Cracovia bardzo słabo zaczęła ten sezon. W pięciu kolejkach nie odniosła jeszcze żadnego zwycięstwa i ma na swoim koncie zaledwie dwa punkty. Większość krytyki za postawę „Pasów” spada oczywiście na trenera Michała Probierza. No to ten, w swoim stylu, postanowił coś zaradzić na niepowodzenia swojej drużyny.

– Jeżeli mam takie moce sprawcze, jak bardzo wiele osób uważa, że wiele dzieje się z mojej przyczyny, że jestem taki mocny w tych rzeczach, to dzisiaj odwołuję klątwę Cracovii. Niech sobie idzie w siną dal. Odsunę dziś klątwę od Cracovii i mam nadzieję, że mi się to uda – tak zaczął konferencję prasową przed meczem z Piastem Michał Probierz.
Potem przeszedł do kilku typowo sportowych spraw, ale nie omieszkał jeszcze „odczarować” Cracovii wymownym gestem i słowami: – Klątwo, odejdź!
Czy podziała, przekonamy się w piątek o 18, kiedy to Cracovia rozegra spotkanie z Piastem w Gliwicach.
Z rzeczy ważnych. Trener poinformował, że klub bliski jest pozyskania dwóch piłkarzy – środkowego pomocnika i napastnika.

– Prawdopodobnie w najbliższych dniach uda nam się dopiąć formalności i od przyszłego tygodnia będą z nami – powiedział Probierz.
Trener kolejny raz przypomniał, jakie problemy ma klub od początku sezonu:
– Straciliśmy pięciu zawodników. Kontuzje złapali Danek, Siplak i Oliva, odeszli też Miroslav Covilo i Elady. Nie szukam usprawiedliwienia, ale wyciągam wnioski na przyszłość. Trzeba w okresie przygotowawczym przygotować więcej rozwiązań. Nie można zamykać się na inne opcje, ale przewidywać, co może się wydarzyć. Cały czas szukamy optymalnego ustawienia, chcemy, żeby ten zespół był stabilny.

Inne artykuły o: Cracovia | Ekstraklasa

  • zgubek

    Lubię tego gościa, przynajmniej jest wesoło.

  • dziadek

    Po dzisiejszym meczu można powiedzieć- ten gość powinien się leczyć. To wariat nie trener, pieprzy o wielkości Cracovii, później to odwołuje, chce się bić z zawodnikiem przeciwnej drużyny. Na co ten Filipiak czeka, na Godota, przecież Probierz to nie trener, to miernota.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli