Prezes zapowiada – podwyżka dla Pazdana!

Autor wpisu: 7 września 2016 12:48

Prezes Bogusław Leśnodorski w rozmowie z Futbolfejs.pl (wkrótce na naszej stronie) przyznał, że był pod wielkim wrażeniem zachowania Michała Pazdana, którymi mimo superatrakcyjnej oferty ostatecznie został w Legii. I teraz zapowiada: będzie podwyżka dla Pazdana.

Michał Pazdan był jednym z „gorących towarów” zakończonego niedawno okienka transferowego. Kibice Legii Warszawa drżeli o filar obrony, zwłaszcza w ostatnich godzinach okienka, gdy okazało się, że do Bordeaux odchodzi Igor Lewczuk. Legia na Ligę Mistrzów bez Lewczuka i Pazdana (a z Borussią nie może jeszcze grać Adam Hloušek – pauzujący za czerwoną kartkę), to byłoby trudne do przeżycia.

Bartosz Bereszyński o… „lufie” z prezesem i dlaczego nie czuje się gorszy od Jędrzejczyka – TUTAJ

Okazuje się, że do transferu Pazdana było naprawdę blisko. I nie chodzi o Ingolstadt, Besiktas czy Torino, ale przede wszystkim o Betis Sewilla. Hiszpanie negocjowali naprawdę ostro i do ostatniej chwili, bo trener zespołu Gustavo Poyet uparł się na legionistę. „Albo on, albo nikt” – podobno powiedział swoim szefom. Betis był tak zdeterminowany, że windował i stawkę dla klubu (aż do 6 milionów euro) i dla samego piłkarza. A jednak na końcu i Legia, i Pazdan powiedzieli kategorycznie: „Nie!”.

Dziś prezes Legii Bogusław Leśnodorski przyznaje, że Pazdan ujął go swoim zachowaniem, bo dla dobra zespołu odrzucił naprawdę lukratywny kontrakt. „Szacunek dla Michała, bo miał na stole superpropozycję. I on mógł świetnie zarobić, i my mogliśmy świetnie zarobić. Ale nie jesteśmy od robienia pieniędzy. Jesteśmy klubem, który musi dbać także o wynik sportowy. Dlatego nie ugięliśmy się, a Michał poszedł nam na rękę” – mówi Leśnodorski i jednocześnie deklaruje: „Teraz Michał dostanie od nas podwyżkę i oczywiście zielone światło przy następnej opcji transferu, ale dziś jest z nami i zagra w Lidze Mistrzów, to najważniejsze.”

Zagłębie Jacka Magiery uderzyło tym razem w Pruszkowie – nasz magazyn wideo Pierwszoligowiec – TUTAJ

Niedawno z wyraźnym mrugnięciem oka żartował o tym Igor Lewczuk. Pytany o swój transfer i zostanie w Legii Pazdana, rzucił z humorem: „Michał jakoś tak krzywo na mnie patrzy. Ale może mu przejdzie, bo w Legii teraz naprawdę będzie miał dobrze”.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa | Polecane

  • oko

    W lidze hiszpańskiej siedziałby na ławce.Kręciliby go na potęgę.

    • slimak

      Ale gra w lidze polskiej więc nie szczekaj.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli