Powrót Niezgody na boisko może się mocno wydłużyć

Autor wpisu: 5 września 2018 11:56

Jakby Legia miała ostatnio mało problemów, właśnie doszedł kolejny. Jarosława Niezgodę znowu czeka przerwa w treningach, a tym samym jego powrót do gry mocno się wydłuży.

Niedawno Niezgoda wrócił do treningów z drużyną po tym jak przechodził długą rehabilitację po zabiegu kardiologicznym (wykryto u niego zespół Wolfa-Parkinsona-White’a, czyli wrodzoną wadę obejmującą obecność nieprawidłowej tkanki przewodzącej pomiędzy przedsionkami i komorami serca). Ale wiele się nie natrenował. Z sercem co prawda, na szczęście, jest już wszystko w porządku, ale jak informuje portal legia.net, napastnik mistrzów Polski znowu ma problemy z plecami.
Na plecy Niezgoda narzekał już w poprzednim sezonie, przez co musiał opuścić kilka spotkań. Teraz doszło do wznowienia kontuzji. Uraz jest na tyle poważny, że zawodnik najprawdopodobniej przejdzie zabieg, po którym będzie go czekała rehabilitacja i około dwóch tygodni przerwy w treningach.
Niezgoda, który był najlepszym strzelcem Legii w ubiegłym sezonie, w tym nie zagrał jeszcze w żadnym spotkaniu.

 

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli