Niepsuj zwariował. Głupota piłkarza Pogoni osiągnęła rzadko spotykane rozmiary

Autor wpisu: 20 września 2017 10:34

Pogoń Puchar Polski ma już z głowy, a frustracja i rozgoryczenie po meczu w Bytowie zarówno w drużynie, jak i przede wszystkim wśród szczecińskich kibiców spore. Już tam oni między sobą będą się za ten puchar „rozliczać”, natomiast jedna rzecz absolutnie nie powinna przejść bez echa.

To, co zrobił pod koniec dogrywki David Niepsuj, kwalifikuje go do natychmiastowego odsunięcia od drużyny. Przynajmniej na jakiś czas. Emocje emocjami, walka na boisku walką, ale gdzieś w tym wszystkim trzeba jeszcze umieć zachować odrobinę przynajmniej rozsądku. Tu chłopak pokazał, że jest go pozbawiony całkowicie. Żeby zawodowy piłkarz zrobił coś takiego? Półżartem można napisać, że dobrze, iż nie miał noża, bo sędzia boczny z pewnością by tego nie przeżył…

Była 118. minuta, więc frustracja w Niepsuju musiała osiągnąć niespotykane dotychczas rozmiary, co i tak w żadnym razie nie usprawiedliwia tak szczeniackiego i chamskiego zachowania. Czerwona kartka, którą obrońca Portowców za to otrzymał, należała się oczywiście jak psu buda, ale mamy nadzieję, że ktoś w Pogoni i tak wyleje mu jeszcze kilka kubłów z zimną wodą na łeb. Dla pewności, żeby więcej czegoś takiego nie robił. No i przydałaby się pewnie na jakiś czas izolacja od piłki. W tej pewnie pomoże PZPN, bo trudno przypuszczać, by „zamach” na arbitra uszedł Niepsujowi płazem.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Pogoń Szczecin

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli