Pogoń karze zawodników i członków sztabu. Coraz większy kryzys w Szczecinie

Autor wpisu: 21 listopada 2017 11:11

Jak nie idzie, to po całości. Jakby mało było problemów w Pogoni Szczecin, piłkarze i członkowie sztabu (!), fundują sobie kolejne. Zarząd klubu nałożył karę finansową na czterech zawodników oraz dwóch członków sztabu szkoleniowego. Powodem jest złamanie regulaminu.

Sprawa jest poważna, żeby nie powiedzieć gruba, skoro informacja o karach pojawiła się na stronie Pogoni. Klub wydał komunikat:
W związku ze złamaniem regulaminu I zespołu Pogoni Szczecin przez zawodników: Jakuba Bursztyna, Dawida Korta, Davida Niepsuja, Tomasza Hołotę oraz członków sztabu: kierownika drużyny Daniela Strzeleckiego i masażystę Tomasza Bardzela, zarząd postanowił ukarać każdego z wymienionych karą dyscyplinarną w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia.
Nie załatwiono sprawy wewnątrz zespołu, w szatni, czy w zaciszu gabinetu, ale publicznie, z podaniem nazwisk.
W którym punkcie został złamany regulamin? Według „Głosu Szczecińskiego” w niedzielne popołudnie ktoś doniósł, że widział zawodników Pogoni w nieodpowiednim miejscu w pewien późny wieczór. W klubie sprawdzili tę informację i dzień później ukarano sześć osób.
Kara finansowa to jedno, pytanie jak teraz zachowa się nowy trener Kosta Runjaic i czy będzie brał pod uwagę zawodników a propos najbliższego meczu Pogoni z Piastem Gliwice.
– Stawiam na zaufanie. Liczę na pełen profesjonalizm ze strony każdego zawodnika i współpracownika – mówił niedawno szkoleniowiec.
Dość szybko jego zaufanie zostało nadszarpnięte.

Wesoło w Szczecinie nie jest. Klub zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, w 16. kolejkach „Portowcy” zgromadzili zaledwie 9 punktów. W piątek Pogoń przegrała na wyjeździe z Wisłą Kraków 0:1.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Pogoń Szczecin

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli