Piekarski: Dealu nie będzie, Vadis wraca

Autor wpisu: 4 lipca 2017 15:06

Ni z tego, ni z owego, Mariusz Piekarski we wtorkowe popołudnie wrzucił na swój profil twitterowy: „Dealu nie będzie, Vadis wraca”. To właśnie Piekarski stał już za jednym niespodziewanym zwrotem w sprawie Vadisa Odjidja-Ofoe – próbą transferu do Krasnodaru. Co poszło nie tak? Rosjanie twierdzą, że Vadis ma… problem z kolanem!

Jak wiemy, sprawa jest gorąca i – jak z tego wynika – dynamiczna. Vadis jeszcze w niedzielny wieczór był problemem Legii, w ponidziałkowe rano przestał nim być, bo rumieńców nabrała oferta z rosyjskiego Krasnodaru. Za sprawą Mariusza Piekarskiego, który świetnie zna szefów klubu dzięki kontaktom przy okazji spraw Artura Jędrzejczyka.
Rosjanie zaproponowali Legii między 3,5 (według jednych źródeł) a 4 (według innych) miliony euro plus bonusy. No i oczywiście kuszącą stawkę Vadisowi. Transakcja pod skrzydłami Piekarskiego zdawała się majstersztykiem w skomplikowanej sytuacji z chcącym odejść z Łazienkowskiej Belgiem.

Vadis wyruszył na badania medyczne, które miały być ostatnim punktem programu. Tyle że pilotujący sprawę Piekarski tuż przed 15.00 we wtorek rzucił na swojego Twittera szokującego newsa:

Póki co trudno wywnioskować, co poszło nie tak. Ale jeśli tweet Piekarskiego to nie żart albo „fake news”, zabawa z Vadisem zaczyna się… od nowa.

Dziennikarz „Przeglądu Sportowego” Maciej Kaliszuk o całe zamieszanie spytał belgijskich menedżerów Vadisa. Ci potwierdzili informację zamieszczoną przez Piekarskiego, ale dziennikarza odesłali do… prezesa Dariusza Miduskiego: „Klub powinien dotrzymywać słowa”.

[aktualizacja] Nowe światło na sytuację z Vadisem rzucił rosyjski „Sport Express”. Według dziennikarzy piszących o Krasnodarze, przyczyną odrzucenia ostatecznie oferty Legii i samego piłkarza był… problem z kolanem, który wyszedł podczas badań lekarskich. „Po badaniach lekarskich Krasnodar odstąpił od zamiaru pozyskania Belga mającego pewne problemy z kolanem” – pisze autor informacji w „Sport Expressie”.
Jeśli to prawda, Legia dopiero teraz ma problem. Nie z kolanem. Z całym Vadisem.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli