Pazdan z interwencją sezonu! Jak on to wybronił?

Autor wpisu: 11 sierpnia 2017 22:31

Legia wygrywa z Piastem 3:1, ale kto wie, czy doszłoby do tego zwycięstwa, gdyby przy stanie 1:0 nie było absolutnie fenomenalnej interwencji Michała Pazdana. Michal Papadopulos pewnie przez kilka tygodni będzie się zastanawiał, jakim cudem piłka nie wpadła do siatki.

Koniec końców Papadopulos gola strzelił i to ogrywając Pazdana, ale było to dopiero w 89. minucie, gdy nic już nie mogło wyszarpać wygranej Legii. Natomiast to, co się stało w 75. minucie, z jego perspektywy jest absolutnie niewytłumaczalne. Dostaje piłkę na piątym metrze od linii bramkowej, ma przed sobą pustą bramkę, dostawia nogę i… jak spod ziemi wyrasta wtedy Pazdan, ratując Legię przed utratą bramki. Interwencja sezonu? Na razie bezdyskusyjny kandydat numer jeden. Za to, co zrobił reprezentacyjny obrońca, wielki szacun. A Papadopulosa trzeba było pewnie po meczu cucić.

Tak to wyglądało:

Interwencja wstrząsnęła Legią, bo zamiast 1:1, za chwilę zrobiło się 3:0. Kto wygrał mecz? Pazdan!