„Panowie, dlaczego jesteście smutni? Strzeliliśmy dziś dwa gole”

Autor wpisu: 16 grudnia 2017 23:53

Przed meczem trener Romeo Jozak mówił o swoich obawach i o tym, że duet Astiz – Czerwiński na środku obrony to ryzykowne rozwiązanie (tyle, że innego wyboru specjalnie nie miał). Jak widać obawy Jozaka były uzasadnione.

– Ten mecz otworzył nam oczy. Wciąż nie jesteśmy taką drużyną, jaką chcemy być. Dzisiejsze spotkanie pokazało, jak wiele pracy nas czeka w przerwie zimowej – przyznał już po porażce z Wisłą Płock. – Na przedmeczowej konferencji prasowej byłem poddenerwowany. I miałem rację.
Czego w sobotę zabrakło legionistom? Tego o czym przed meczem mówił Jozak – koncentracji.
– W przerwie powiedziałem zawodnikom: „Panowie, dlaczego jesteście smutni? Strzeliliśmy dziś dwa gole”. Problem polega jednak na tym, że strzeliliśmy dwa gole nie do tej bramki. W meczu z Wisłą zabrakło koncentracji nie tylko w defensywie, ale i w ofensywie. Mieliśmy sytuacje, po których powinniśmy zdobyć bramkę, ale to się nie udało. Czasem takie mecze, jak dziś, procentują w przyszłości. Być może kiedyś powiemy „dziękujemy, że ten mecz miał miejsce” – powiedział i dodał: – W przerwie zimowej dokonamy kilku poważnych wzmocnień, by na wiosnę dysponować lepszym zespołem.

Jozak będzie miał o czym myśleć przez święta. Kilku piłkarzy Legii, którzy jesienią nie spełnili oczekiwań, także.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

 • ursynów

  Ostatnio modne słowo to rekonstrukcja.Do Legii pasuje jak ulał.Prezes Mioduski podobnie jak inny ważniejszy Prezes,ten który tylu włosów już nie ma i boli go kolano, musi zwołać swój zarząd partii Łazienkowska 3 i jasno powiedzieć, że: premiera Romeo zostawiamy, ale odwołujemy
  a/ Cierzniaka wiceministra od bramek na autostradzie,za słabe ich zabezpieczanie ,
  b/panów z ministerstwa obrony: Astiza, Czerwińskiego- za niezabezpieczenie granic pola karnego i wywoływanie niekontrolowanych eksplozji w postaci rzutów karnych i ewidentnych kiksów,
  c/panów z ministerstwa komunikacji – Kopczyńskiego i Jodłowca, za brak komunikacji między formacjami ekipy oraz Hildeberto za zbyt dużą masę, co powoduje nienadążanie za podejmowanymi przez drużynę akcjami,
  d/panów z ministerstwa sportu i turystyki; Sadiku za brak postępu w osiąganych wynikach na murawie, mimo ogromnych środków jakie Prezes przeznaczył na jego rozwój oraz Chukwu, znanego turystę i globtrotera, który za duże wypłacane mu diety , cieszy się atrakcjami miasta,nie rozkoszując się natomiast grą w piłkę.
  To minimum do wymiany,ale reszta ekipy też niech się weźmie w garść, bo czas ucieka, punkty się traci i może być nieciekawie.Konieczne są dobre zmiany i do przodu.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli