Ou la la! A to się Carlitos wprowadził! Majstersztyk

Autor wpisu: 14 lipca 2017 23:14

Jak najlepiej przekonać do trafnych transferów? Wysłać gościa w bój i niech błyśnie! Kiko Ramirez tę metodę sprawdził z powodzeniem już wiosną. Teraz poszedł utartym szlakiem. Debiutujący w Lotto Ekstraklasie Carlitos strzelił z wolnego gola cud-miód i dodał asystę.

Wisła Kraków się zmienia, Pogoń Szczecin się zmienia, ale z tych zmian na razie zadowoleni tylko krakowianie. Bo wygrali w Szczecinie 2:1, bo wiele rzeczy im się zazębiło, bo błysnęli nowi – Franz Velez, Cuesta i przede wszystkim Carlitos.

Kiko Ramirez wyciąga te hiszpańskie króliki z kapelusza i to mu całkiem nieźle wychodzi. Carlitos dotychczas doświadczeń z najwyższymi klasami rozgrywkowymi w krajach, w który grał, nie miał. Ostatnio to była Segunda Division B i rezerwy Villarreal. Ale jak widać – to i tak bardzo dobra rekomendacja jak na polską Lotto Ekstraklasę.
Już w 16. minucie zrobił to:

A trzy minuty później zaliczył taką asystę – po akcji zaczętej na skrzydle przez Patryka Małeckiego:

Carlitos wstrzelił się także z przedmeczowym komentarzem. Akurat tak się złożyło, że to on został wytypowany do udziału w przedmeczowej konferencji. „Mecz Pogonią to ważny punkt, pokaże efekty naszej pracy w ostatnich tygodniach. Przepis na udany debiut? Zwycięstwo!” – w Krakowie zatrudnili chyba nie tylko wybornego technika, ale i… wróżbitę przy okazji.
Wisła grała, Wisła strzelała, Wisła wygrała 2:1 (gol dla Pogoni z karnego – strzelał Adam Gyurcso), Pogoń się martwiła. Bo niefajne debiuty zaliczyli i wracający do ekstraklasy Maciej Skorża, i przenoszący się do Szczecina z Krakowa Łukasz Załuska.
– Nastroje są złe. Pierwsza połowa była zupełnie inna niż zakładaliśmy. To dla mnie też jest lekcja – skomentował Maciej Skorża. Przed Pogonią długa droga, ale tak to jest, jak trzeba wszystko układać od nowa.
Przed Wisłą długa droga do Krakowa, ale akurat to droga bardzo przyjemna. Tym bardziej, że w… rocznice urodzin trenera.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli