Oficjalnie: Jacek Zieliński wraca do Legii. Już pożegnał Suwałki

Autor wpisu: 5 lutego 2017 18:47

Dla Wigier – niestety, dla Legii – na szczęście. Jacek Zieliński pożegnał się z funkcją dyrektora sportowego Wigier i wraca na Łazienkowską! To już wiadomo oficjalnie.

W niedzielę Wigry Suwałki pożegnały uroczyście Jacka Zielińskiego. – Kończy misję w Wigrach. Przechodzi do Legii – ogłosił prezes Wigier Dariusz Mazur.
Zieliński był związany z Wigrami przez trzy lata i były to trzy lata dynamicznego rozwoju klubu, który dziś jednym z najsilniejszych i najlepiej zorganizowanych – o czym mówi wielu obserwatorów rozgrywek – w pierwszej lidze. Zieliński w trakcie pożegnania mówił m.in.: „Spędziłem tu świetne trzy lata. To były trzy lata rozwoju, pełne pozytywnych emocji. I satysfakcji z przychodzenia codziennie do pracy”.

Teraz Jacek Zieliński, który zbierał znakomite recenzje za swoją pracę, wraca do Legii Warszawa. Pisaliśmy o tym już kilkanaście dni temu w TYM artykule. Prawdopodobnie będzie w Legii pełnił funkcję dyrektora technicznego, aczkolwiek warszawski klub jeszcze publicznie nie ogłosił nowej roli swojego byłego piłkarza. Podobnie, jak nie potwierdził powrotu na Łazienkowską Tomasza Jarzębowskiego i Wojciecha Kowalewskiego.

Zieliński był związany z Legią jako piłkarz – przez 12 lat, trzykrotnie zdobywając z nią mistrzostwo Polski i grając w Lidze Mistrzów. W latach 2004-2007 pracował w Legii jako asystent trenera, a także jako główny szkoleniowiec pierwszego zespołu.

Jacek Zieliński, czyli dyrektor sportowy z krwi i kości – nasza sylwetka TUTAJ

Tak telewizja klubowa Wigier Suwałki podziękowała Jackowi Zielińskiemu za lata pracy z Wigrami:

  • GerardBukowski

    Szkoda Panie Jacku jak będzie tem źle w tej Warszawie zawsze można wrócić na Suwalszczyznę

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli