Odjidja-Ofoe ćwiczy… freestyle. Przed rozmową z Futbolfejs!

Autor wpisu: 14 grudnia 2016 22:24

Mamy dla was jedną głupotkę i jedną rzecz zupełnie poważną. Obie dotyczą Vadisa Odjidja-Ofoe. W środę podglądaliśmy go chwilę na treningu, a potem rozmawialiśmy. Na razie efekt podglądania, a rozmowę możecie przeczytać TUTAJ!

Efekt podglądania może nie jest całkiem poważny, a raczej nawet na pewno nie jest poważny, ale tak się jakoś skojarzyło (trzeba zobaczyć, co z czym – na nagraniu). Bo akurat kilka dni temu byliśmy na uroczystej premierze stacjonarnego sklepu R-GOL.com Puławska 255, gdzie między innymi można było popatrzeć na popisy freestyle’owców. No i ten Vadis to taki jakby trochę początkujący, nie?

Ale to żarcik. A zupełnie na poważnie – mieliśmy okazję z Vadisem porozmawiać o Legii, Lidze Mistrzów, o życiu w Warszawie, o chwilach przyjemnych w tej rundzie i tych mniej – również osobistych. I tę rozmowę z Vadisem znajdziecie TUTAJ. Zapraszamy! I do obejrzenia krótkiego filmu, i do lektury.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli