Nudno byłoby bez tej Sandecji… Szufryn do Trochima: „Ty k… debilu! Ty jesteś głupi?”…

Autor wpisu: 13 marca 2018 10:29

Sandecja dostarcza w tym sezonie sporo atrakcji swoim (i nie tylko swoim) kibicom. Teraz na tapecie jest dialog, jaki urządzili sobie po przegranym 0:3 meczu z Piastem Dawid Szufryn z Wojciechem Trochimem. Dialog, który okazał się być zwyczajnym… nieporozumieniem. Cóż, my coraz bardziej utwierdzamy się w przekonaniu, że nieporozumieniem to jest ta cała Sandecja w ekstraklasie.

O co poszło? O koszulkę Trochima. Po końcowym gwizdku meczu z Piastem do kibiców zgromadzonych na stadionie w Niecieczy podeszli Trochim z Kolewem. Ten pierwszy wdał się w dyskusję z osobami na trybunach, po czym jednemu z fanów wręczył koszulkę i spokojnie udał się w kierunku szatni. Wtedy z pomieszczeń na stadionie wybiegł Szufryn (kapitan Sandecji jest kontuzjowany, więc w tym spotkaniu nie zagrał) i w ostrych słowach zaatakował przechodzącego kolegę:
– Trochu, za co ty im k… koszulkę oddałeś? Ty k… debilu! Ty jesteś głupi? – krzyczał Szufryn.
– No koszulkę mu dałem. To jakiś problem jest? – odparł mocno zdziwiony Trochim, po czym puszczając już mimo uszu kolejne słowa Szufryna, udał się do szatni.

Wyglądało to tak:

– To jedno wielkie nieporozumienie. Chwilę wcześniej w budynku ktoś wprowadził mnie w błąd, że kibice kazali oddać Wojtkowi koszulkę, bo nie jest godny reprezentowania naszych barw. Następnie zauważyłem, że on ją komuś na trybunie przekazuje. Zdenerwowałem się, bo kto, jak kto, ale „Trochu” zawsze dawał z siebie wszystko dla Sandecji i w pełni należy mu się szacunek. Absurdalna sytuacja, którą bezmyślnie rozdmuchano – tłumaczył się Szufryn w rozmowie z portalem sadeczanin.info.

Tak czy inaczej, ostro oberwało mu się od kibiców Sandecji za to całe zdarzenie. Fani pojechali z nim w sieci bez hamulców, a odebranie mu opaski to „najniższy wymiar kary”, jaki żądają dla Szufryna.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Sandecja Nowy Sącz

  • zgubek

    No po co się od razu oburzać się na Pana Szufryna .Przecież to inteligentny gość, przytoczył tylko cytat z Tuwima,,Powiedzieć komuś debil to nie obelga, lecz diagnoza’. Prawda Panie Szufryn? O to Panu chodziło?

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli