Nowy ośrodek Legii zapowiada się imponująco. Czekamy na realizację!

Autor wpisu: 9 września 2017 12:52

Legia Warszawa zaprezentowała wizualizację swojego flagowego projektu – czyli nowego ośrodka, który ma powstać w Książenicach pod Warszawą. Obiekt naprawdę robi wrażenie, teraz pozostaje pytanie, kiedy będziemy go mogli zobaczyć w rzeczywistości…

Ponieważ Legia boryka się obecnie z różnego rodzaju problemami, wrzucenie wizualizacji do sieci wywołało u wielu kibiców szyderczy uśmiech. Że teraz to przydałaby się odbudowa sportowa drużyny i parę sukcesów, a nie pokazywanie kolorów ścian w ośrodku, który – Bóg wie raczy wiedzieć – kiedy powstanie.

Frustracja teraźniejszością to jedno, ale to przecież projekt na lata. Do jego realizacji jeszcze długa droga, choć życzymy Legii, by była ona możliwie jak najkrótsza. Bo skoro wciąż tak daleko nam do Europy pod względem piłkarskim i organizacyjnym, co pokazały tegoroczne puchary, skoro nawet w Mołdawii (patrz Sheriff Tyraspol) istnieją ośrodki, o jakich polskie kluby mogą co najwyżej pomarzyć, to wypada kibicować takim inwestycjom jak ta w Książenicach.

Poniżej wizualizacja opublikowana przez Legię Warszawa:

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli