Nikolić się pochwalił. Dostał medal za mistrza!

Autor wpisu: 7 września 2017 10:36

Trochę to trwało – w końcu z Polski do USA nie tak blisko, ale jest! Nemanja Nikolić ma swój drugi medal mistrza Polski. Dostał właśnie przesyłkę, czym pochwalił się na swoim profilu twitterowym.

Niko ma zasadniczą, bardzo fajną cechę – potrafi polubić. I Legię polubił całym serduchem, co widać i słychać, bo przy każdej okazji wraca wspomnieniami na Łazienkowską.
Tym razem wspomnienie było godne, bo chodzi o medal za mistrzostwo Polski 2017. Nikolić właśnie na swoim profilu twitterowym pochwalił się, że go dostał:

Nikolić to sympatyczny chłopak i supersnajper, którego na Łazienkowskiej pewnie wspominać będzie się latami. Ten prezentowany medal to oczywiście trzecie trofeum, bo Niko ma medal za mistrzostwo w 2016 roku, no i za Puchar Polski.

W poprzednim sezonie w Legii grał do stycznia, czyli pół roku, ale przecież ten medal jak najbardziej zasłużony. W 19 meczach ekstraklasy Nikolić strzelił 12 goli, przy dwóch asystował. Z Łazienkowską żegnał się hat trickiem w meczu z Górnikiem Łęczna. Do tego jeszcze oczywiście ciągnął mozolnie Legię za uszy do Ligi Mistrzów.

Teraz Niko idzie chwilowo trochę słabiej. W MLS strzelał bramkę za bramką, ale zatrzymał się na 2 lipca i ani licznik drgnie. W 27 meczach ma 16 goli, co oczywiście wciąż jest dobrym bilansem, ale też faktem jest, że seria meczów bez gola sięgnęła dziewięciu. Chicago Fire siłą rzeczy też w tym czasie trochę „przydołowało”. W tym czasie drużynie przytrafiło się aż sześć porażek. Najbliższa okazja do poprawy – w sobotę z New York Red Bulls (z innym znajomym z polskiej ligi – tym, który wodził Lecha za nos, czyli Muhamedem Keitą w składzie).

A na marginesie – medal medalem, ale mamy nadzieję, że premia za mistrza też była. W końcu należała się bez dwóch zdań!

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli