Nikolić prześwietlony od stóp do głów. Przez Amerykanów

Autor wpisu: 21 grudnia 2016 14:00

Nemanja Nikolić został pożegnany w Warszawie przez kilka dni. Symboliczne zdjęcia, posty w mediach społecznościowych osób związanych z Legią, migawki z najlepszych występów. Teraz czas na powitanie w Chicago.

Było trochę łez, uścisków, przebijania „piątek”, pozdrowień. Niko pożegnał się z Legią okazałym hat-trickiem z Górnikiem Łęczna i właśnie na taką skuteczność liczą w jego nowym klubie Chicago Fire. Czy „nasz” (jakoś jeszcze trudno nam się pogodzić, że na wiosnę nie zobaczymy go na boiskach ekstraklasy) snajper w podobny sposób przywita się z amerykańskimi kibicami? Na razie nowy pracodawca rozpracowuje napastnika i przedstawia swoim fanom jako gwiazdę.
Nikolić króluje niepodzielnie na oficjalnej stronie klubowej.

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 21.12.2016 174959

Jest oczywiście sylwetka piłkarza, fragmenty jego najlepszych występów i bramek, wywiad z serbskim trenerem Chicago Veljko Paunoviciem, który zapewnia, że Niko będzie ogromnym wzmocnieniem zespołu i że sam zawodnik chciał podjąć wyzwanie w nowym klubie i pomóc drużynie. Szkoleniowiec dodał, że obserwuje piłkarza od dawna z racji tego, że zaczynał on karierę w Serbii.
Niko został w Chicago prześwietlony od stóp do głów. Pokazano nawet najciekawsze posty z jego Instagrama, zachęcając do śledzenia go w sieci. Nic dziwnego – napastnik wrzuca fotki z dziećmi, żoną, z najważniejszych wydarzeń, urodzin itp. Amerykanie to lubią!
Zatem – Niko, powodzenia na nowej drodze życia!

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli