Niezła wpadka w Gdyni…

Autor wpisu: 6 sierpnia 2018 11:00

Dziś ostatni mecz trzeciej kolejki Ekstraklasy – w Krakowie drużyna Michała Probierza podejmie Arkę Gdynia. Piłkarze gości mogą być trochę zmęczeni podróżą, która nieoczekiwanie zabrała im dużo więcej czasu niż było to w planach…

Zbigniew Smółka nie tak dawno chwalił organizację w klubie z Gdyni. Okazuje się jednak, że aż tak różowo nie jest, na dodatek spory błąd – właśnie organizacyjny – przydarzył się, gdy drużyna rozgrywa wyjazdowy mecz nie z sąsiadem zza miedzy Lechią Gdańsk, ale Cracovią.
Piłkarze wraz ze sztabem mieli wczoraj o 14.00 polecieć samolotem do Krakowa i w spokoju przygotowywać się do spotkania. Z planów wyszły nici, bo na lotnisku okazało się, że bilety są zarezerwowane dopiero na… wtorek. Na gwałt sprowadzono autokar, którym cały zespół udał się w drogę, praktycznie przez całą Polskę, do Krakowa. Biorąc pod uwagę, że była to niedziela i „wymiana turnusów” podczas wakacji, nic dziwnego, że podróż się przedłużała przez korki.
O całym zdarzeniu poinformował kibic dobrze zorientowany w gdyńskim środowisku piłkarskim:

Jeśli Arka przegra dziś w Krakowie (mecz o 18.00), to osoba, która była odpowiedzialna za logistykę wyjazdu, powinna schodzić z drogi trenerowi Smółce w najbliższym czasie. No chyba, że po takiej wpadce już nie pracuje w klubie…

Inne artykuły o: Arka Gdynia | Cracovia | Ekstraklasa

  • zgubek

    Dobrze ,że nie płynęła Wisłą do Krakowa.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli