Niezgoda o decyzjach Nawałki: Przecież się nie obrażę!

Autor wpisu: 3 maja 2018 10:58

Jarosław Niezgoda został wybrany najlepszym piłkarze finału Pucharu Polski, w którym Legia wygrała z Arką 2:1. – Nie wiem, kto to wybierał… – śmiał się sam z tej nagrody po meczu. I wciąż z szerokim uśmiechem dodawał: – Rodziny? Tak zdecydowali, to wszystko.

Snajper Legii był bardzo zaskoczony wyborem na MVP meczu, a także hasłem, że strzelił jedną z najszybszych bramek w pucharowych finałach. – Pomógł nam ten gol, bo statystyki pokazują, że jak pierwsi strzelamy bramkę, to potem wygrywamy, gra się nam łatwiej – komentował. Na pytanie o nagrodę dla najlepszego piłkarza meczu uśmiechnął się od ucha do ucha: – Nie wiem, kto to wybierał… Rodziny? Tak zdecydowali, to wszystko. Zostałem uhonorowany tytułem, choć szczerze mówiąc nie czułem się jakoś wyjątkowo dobrze. Wydaje mi się, że na boisku byli piłkarze, którzy bardziej na to zasłużyli. Pewnie zdecydował gol tak szybko strzelony. Najważniejsze jest wyróżnienie dla całej drużyny, czyli Puchar Polski. Zrealizowaliśmy ważny cel, ale przed nami wciąż ten, który jest najważniejszy.

Siłą rzeczy nie mogło zabraknąć stałej pozycji programu przy przepytywaniu Niezgody, czyli pytania o ewentualne powołanie do kadry. Tym bardziej, że sprzyjał temu anturaż spotkania – Stadion Narodowy. Na pytanie, czy liczy na pozytywną decyzję Adama Nawałki przed majowym zgrupowaniem reprezentacji, Niezgoda odparł błyskotliwie i wciąż z szerokim uśmiechem: – Na nic nie liczę, robię swoje, a jak przyjdzie powołanie, to przecież… się nie obrażę!

Póki co i tak najważniejszy jest ligowy finisz: – Cieszymy się z sukcesu, bo byliśmy bardzo skoncentrowani i nie lekceważyliśmy przeciwnika. Pokazaliśmy klasę i mogliśmy unieść puchar. Przed nami końcówka sezonu i taki sukces pomoże się nam napędzić. Teraz zagramy w Białymstoku. Może w końcówce finałowej konfrontacji mogliśmy już myśleć o Jagiellonii i dodaliśmy sobie niepotrzebnych nerwów, ale… liczy się fakt, że zdobyliśmy puchar.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli