W Niecieczy nikt już nie trzyma ciśnienia. Nawet pani prezes

Autor wpisu: 20 kwietnia 2018 20:46

Termalica przegrała ze Śląskiem 1:2 i tym samym zrobiła kolejny (duży) krok do… spadku z Ekstraklasy. I to nie jest tak, że któremukolwiek klubowi życzymy, żeby powinęła mu się noga, ale patrząc z boku na to co dzieje się w klubie z Niecieczy, dochodzimy do wniosku, że nie jest to najlepsza wizytówka naszej ligi. Czas ją opuścić.

Bruk-Bet gra o przetrwanie, więc determinacja nie dziwi. Tylko dobrze by było zachować w tym wszystkim klasę. Tej dzisiaj w Niecieczy na pewno zabrakło, zarówno piłkarzom, jak i pani prezes.
Obie bramki dla gości padły po rzutach karnych (Marcina Robaka). Za drugim razem sędzia Zbigniew Dobrynin skorzystał z VAR-u, żeby upewnić się w podjęciu decyzji.

Trener Jacek Zieliński o arbitrze: „Wali numer z karnym!”

Piłkarze Termaliki oczywiście ostro protestowali. Co ciekawe, arbiter po chwili ponownie przejrzał VAR, żeby dowiedzieć się, który z piłkarzy… rzucił w niego piłką. A że okazało się, że to Martin Miković, Słowak wyleciał z czerwoną kartką.

Ale to nie był koniec atrakcji w tym meczu w wykonaniu Niecieczy. W przerwie spotkania na oficjalnej stronie klubu pojawił się wpis prezes Danuty Witkowskiej. Mecz ze Śląskiem porównała do filmu „Piłkarski Poker”. Zapachniało wielką piłką…

  • zgubek

    Szkoda Termaliki, tak jej się dobrze grało z Legią, zwłaszcza w Niecieczy. W przyszłym roku, Legia nie będzie miała z kim przegrywać.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli