W Niecieczy kolejna afera. Piłkarze (w obronie kolegi) kontra sztab i działacze

Autor wpisu: 19 lutego 2018 10:53

W Niecieczy mają w tym sezonie sporo kłopotów. I właśnie dochodzi kolejny, taki z kategorii mega kłopotów. Bo jak nazwać to, że piłkarze Bruk-Betu sprzeciwili się działaczom klubu?

Termalica będzie miała na wiosnę duże problemy, żeby utrzymać się w ekstraklasie. Ale kwestie czysto sportowe to jedno, w klubie szwankuje bowiem jeszcze sporo innych rzeczy. Sprawy transferów, problemy szatni, niesubordynacja niektórych zawodników (np. Jan Mucha bez zgody trenera samowolnie opuścił zgrupowanie zespołu), niejasne stosunki na linii Maciej Bartoszek – działacze i właściciele klubu. Na domiar złego przypomnijmy kuriozalne oświadczenie zarządu po publikacjach dziennikarza Michał Trela – pisaliśmy o tym TUTAJ.
Te doniesienia na pewno nie sprzyjają dobrej atmosferze w klubie i wokół klubu. Okazuje się, że to jednak nie wszystko. Otóż władze Bruk-Betu chcą rozwiązać umowę z Krzysztofem Baranem, który według nich nie prowadził się sportowo w czasie obozu na Cyprze. O sprawie napisał „Przegląd Sportowy”. W ubiegłym tygodniu w Izbie ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych pojawił się wniosek o anulowanie umowy (ważna do 30 czerwca 2019 r.) z 28-letnim bramkarzem. Przeciwko zawodnikowi zeznawał m.in Edward Lorens, nieformalny doradca zarządu Bruk-Betu. Co więcej, o winie piłkarza zaświadczał także trener bramkarzy Waldemar Piątek. Tymczasem w obronie kolegi, wbrew działaczom i sztabowi, stanęli zawodnicy. Piłkarze – oświadczenie podpisało 23 zawodników – wysłali do związku pismo w obronie Barana.
W ramach solidarności  z odsuniętym bramkarzem zawodnicy nie podają podobno ręki trenerowi Piątkowi…
Ciekawe czy zarząd Bruk-Betu wyda jakiś komunikat w tej sprawie. I czy będzie równie interesujący jak poprzedni.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli