Najlepsze podsumowanie sobotniego meczu – zdjęcie dnia!

Autor wpisu: 17 marca 2018 23:38

Dziękuję drużynie, dziękuję kibicom, którzy wspierali nas do końca – mówił po meczu Jagiellonii z Arką Gdynia Ireneusz Mamrot. Jeśli ktoś wyłączył telewizor w 94., czyli w ostatniej doliczonej minucie spotkania w Białymstoku, z pewnością musi być w ciężkim szoku, sprawdzając wynik meczu.

Po sromotnej porażce w Poznaniu (1:5), trener Mamrot zapowiadał, że od następnego meczu drużyna wróci do tego, co grała wcześniej. Choć w spotkaniu z Arką Jagiellonia wyglądała i prezentowała się dużo lepiej niż z Lechem, wszystko wskazywało na to, że zdobycz punktowa, a ściślej biorąc jej brak, będzie taka sama. Do ostatniej minuty doliczonego czasu gry „Jaga” przegrywała 1:2.
W sobotę hasło „gra się do ostatniego gwizdka sędziego” nabrało nowego sensu. Proszę Państwa – tak gra Jagiellonia trenera Mamrota.

Dla tych, którzy mają wątpliwości. Jagiellonia pokonała Arkę 3:2.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Jagiellonia Białystok

• zgubek

Jest takie przysłowie,,Ze szczęściem w życiu różnie bywa,lecz kto nie gra nie wygrywa”. Do tego meczu pasuje jak ulał, Arce się wydawało,że jest pozamiatane, a tu masz dupa blada.Tak nie można grać, tak stracić po frajersku 2 bramki.Te niezdobyte 3 punkty pewnie zadecydują o braku tej drużyny w pierwszej ósemce. A Jaga- zagrała ambitnie i tyle.Jednak z taką grą mistrzostwa nie zdobędzie.