Gdzie można zobaczyć Legia – Górnik w Pucharze Polski?

Autor wpisu: 16 kwietnia 2018 16:50

Gdzie można zobaczyć środowy mecz Legia – Górnik? Niespodzianka dla widzów platformy nc+. Także i tutaj będzie można zobaczyć rewanż półfinału Pucharu Polski (w pierwszym meczu było 1:1). Mecz pokaże bowiem Super Polsat HD, dostępny właśnie na tej platformie.

Prawa do Pucharu Polski ma oczywiście telewizja Polsat, która większość spotkań pokazuje na swojej platformie – głównie w kanałach Polsatu Sport dostępnych na Cyfrowym Polsacie, no i w ofercie internetowej, na ipla.pl.

Hit półfinału Pucharu Polski Legia Warszawa – Górnik Zabrze (środa, godz. 20.30) można jednak będzie zobaczyć także m.in. na kanale Super Polsat HD, jednym z nielicznych polsatowskich kanałów dostępnych dla tych osób, które mają tylko dekoder nc+. Super Polsat HD można oglądać na programie 43 dekodera nc+.

Mecz Legia – Górnik oczywiście można także oglądać na Polsacie Sport. Od 19.30 Marcin Feddek wraz z Romanem Kołtoniem i Dariuszem Dziekanowskim zapraszają na studio meczowe, a od 20.21 na antenę wchodzą sprawozdawcy: Bożydar Iwanow wspierany przez Tomasza Hajtę.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Górnik Zabrze | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli