Mielcarski: Legia wydała oświadczenie kompromitujące ten klub

Autor wpisu: 15 października 2017 21:14

Grzegorz Mielcarski – jak mówią gimnazjaliści – zaorał Legię. Ekspert NC+, w nowym formacie programu „Liga+ Extra” wygłosił miażdżącą krytykę klubu z Łazienkowskiej. Dostało się wszystkim: klubowi, działaczom, piłkarzom, trenerem i kibicom. W sumie trudno się z „Mielcarem” nie zgodzić. Na chaos panujący w Legii w ostatnich miesiącach zapracowali solidarnie wszyscy.

– Kibice dzisiaj byli z Legią? W porządku, ale oni mieli szansę pokazać, że są z drużyną także dwa tygodnie temu, bo wtedy drużyna też była w trudnym momencie. Pokazali to wtedy w sposób skandaliczny. To, co się wtedy działo w klubie, zostawi trwały ślad na psychice niektórych zawodników. A także ludzi rządzących klubem. Dzisiaj było na stadionie prawie 20 tysięcy ludzi i był doping. To nie jest tak, że grupa ludzi, która wtedy potraktowała piłkarzy tak, jak potraktowała, będzie miała wpływ na wielotysięczną publiczność. Legia jako klub nie zdała egzaminu – powiedział mocno Mielcarski.
A zapytany przez nowego prowadzącego „Ligę+ Extra” Krzysztofa Marciniaka – na jakim polu – „Mielcar” odpowiedział: – Na każdym. Sportowo to wygląda, jak wygląda, a oświadczenie, które wydała Legia po wydarzeniach sprzed dwóch tygodni, mówiące, że nic się nie wydarzyło, że do takich sytuacji może dochodzić, to było oświadczenie kompromitujące ten klub. Legia nie zdała egzaminu. Legia – jako klub mający wielką markę i wielką historię – nie może tak traktować samej siebie.

Co tu dużo mówić: w punkt! Zawsze podziwialiśmy Grzegorza Mielcarskiego, jednego z najlepszych ekspertów telewizyjnych w Polsce, za to, że potrafi mówić mocno i bezkompromisowo. W końcu usłyszeliśmy trochę mocnych i szczerych słów, aż się chce następnym razem włączyć telewizor.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

  • zgubek

    Grzegorz Mielcarski jeden z najlepszych ekspertów telewizyjnych w Polsce?Jeśli tak, to słabą ma konkurencję.A co do bezkompromisowości,to to co gadał, to ani to odkrywcze, ani odważne.Takich i ciut mądrzejszych wypowiedzi o Legii w ostatnich tygodniach słyszałem i czytałem na kopy.To,że w Legii źle się dzieje,to wiedzą wszyscy.Być teraz odważnym,żadna sztuka.Ale jak mawiał też ekspert, Jan Tomaszewski, niekiedy ludziom odwaga myli się z odważnikiem.Tak było i w tym przypadku.

  • Jarek Dubrowski

    Proponuję wziąć przykład i nie pisać o swoim klubie na kolanach…

  • Zbigniew Luśnia

    potrzeba przemeblowania w składzie bo inaczej będą walczyć jak ruch chorzów

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli