Michał Probierz: Za szybko nas skreślili

Autor wpisu: 18 lutego 2017 12:54

Michał Probierz po meczu Jagiellonia – Górnik Łęczna 5:0 mocno odniósł się do hasła modnego po poprzedniej kolejce, że Jagiellonia nie jest dość mocna, by walczyć o tytuł. – Za szybko nas skreślili – rzucił.

Michał Probierz w meczu z Łęczną dostał mocne argumenty do tego, by podbudować wizerunek swojej drużyny. Nie się co oszukiwać – nieco nadszarpnięty inauguracyjnym niewypałem w Gdańsku (0:3 z Lechią). – Fajnie, że zawodnicy dziś tak zareagowali. Gratuluję drużynie, bo potrafili się podnieść. I pokazali, że ten okres, który bardzo mocno przepracowaliśmy, nie poszedł na marne. Sezon jest bardzo długi, a po tym jednym meczu w Gdańsku wszyscy postawili już na nas krzyżyk. Za szybko nas skreślili, a zostało jeszcze 15 meczów, które trzeba rozegrać. Przez tydzień myślałem, że mam zepsuty telefon, ale dzisiaj się naprawił – ironizował szkoleniowiec Jagiellonii.

Probierz nawiązał też do ewentualnego, jeszcze jednego transferu do Jagiellonii, o którym mówi się od początku lutego (więcej TUTAJ), ale wciąż nic nie zostało sfinalizowane. – Ciągle rozmawiamy jeszcze z prezesami, żeby wzmocnić ten zespół. Ale na pewno nie będziemy brać nikogo na siłę tylko po to, żeby był w drużynie. Jeśli ktoś do nas przyjdzie, to tylko taki, który faktycznie wzmocni zespół – zaznaczył, dodając: – Przegraliśmy jedną bitwę, teraz wygraliśmy drugą, a wojna trwa do końca. Zrobimy wszystko, by osiągnąć historyczny wynik.

Fragment konferencji Michała Probierza za telewizją klubową Jagiellonii Białystok. Plus przybity Franciszek Smuda: „Te gole to były same suweniry”:

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli