Michał Probierz: – Legii się pomaga

Autor wpisu: 18 kwietnia 2017 10:38

Traktujmy wszystkich równo – apeluje Michał Probierz. O co tym razem chodzi trenerowi?

Nie ma ostatnio tygodnia, żeby trener Probierz nie powiedział czegoś, co nie nie odbiłoby się szerokim echem w mediach. Jak mantrę powtarza hasło, że w Białymstoku presji nie ma, bo to Legia i Lech muszą walczyć o mistrzostwo. Jagiellonia przecież nie.
W wywiadzie dla „Przeglądu Sportowego” szkoleniowiec „Jagi” po raz kolejny już skrytykował system ESA 37 i podział punktów po rundzie zasadniczej, ale nie to tym razem skupia uwagę w jego wypowiedzi. Probierz zarzucił, że sędziowie „pomagają” Legii.
– Jeśli dojdą kontuzje, zmęczenie, kartki, to nas nie będzie. A taka Legia? Co jej zawodnicy muszą zrobić, żeby dostać kartkę? Taki Odjidja-Ofoe mówi do sędziego „fuck off”, odpycha go i nie dostaje nic. U nas zdarza się, że jesteśmy upominani za kopnięcie w piłkę. Już rozgrywaliśmy jeden mecz z Legią w Warszawie, który wszyscy pamiętają. Nie ma dla mnie znaczenia czy w fazie finałowej zagramy mecz z Legią w Białymstoku. Ważne, żeby było sprawiedliwie. Legia jest topowym klubem, a i tak minimalnie się jej pomaga. To jest przykre. Traktujmy wszystkich równo.
To, że Jagiellonia nic nie musi i presji nie odczuwa już wiemy. Ale jeśli powinie się jej noga w decydującej fazie walki o mistrzostwo, na pewno usłyszymy kolejne wytłumaczenie.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Jagiellonia Białystok

 • ursynów

  Ten gość jest już nudny,bredzi i gada co mu ślina na jęzor przyniesie.Raz mówi,że nie zna się na sędziowaniu, później wali,że sędziowie krzywdzą jego drużynę,a faworyzują Legię.Facet nie cierpi Legii to fakt,ale po co robi z tego manifest.Od tego był Karol Marks,a pan Probierz,to nie ta głowa.Trener 90 lecia Jagiellonii- no to brzmi dumnie,tylko ta drużyna to kiepska jest i była w tym swoim tak długim istnieniu.Sukcesy-poza zdobyciem pucharu Polski w 2010r i 3 miejsca w Ekstraklasie 2014/2015,brak innych osiągnięć.Taki Ofoe mówi do sędziego ,,fuck off” , o mój Boże, krzywdę gościowi zrobił,fuck off to w kulturalnym znaczeniu- odwal się, a ja jestem pewien ,że Pan Trener to ,,kulturalny gość’ i nie przetłumaczył to sobie na te wulgarne brzmienie wyrażenia używanego nie tylko przez piłkarza Legii .Pan trener nie pamięta za co go sadzano na trybuny, za dobre zachowanie.
  Hipokryzja to z greckiego udawanie, a po naszemu m.innymi obłuda.Tak nie można Panie Trenerze 90 lecia- nie przystoi.

  • Kasia

   Trener probierz nie zna angielskiego dopiera zaczął sie uczuć wiec nie zna słowa fuck off on dopiero zaczyna od słów Apple ,,on ma kompleks Legii bardzo chciałby byc jej trenerem dla niego to byłoby urealnienie marzeń no ale wiemy ze nie dla psa kiełbasa mały człowiek z kompleksami kto napisał ze on ma 1,76 wzrostu….no na mój gust mistrza nie będzie a po sezonie większość piłkarzy jagi idzie do sprzedaży i jeżeli probierz zostanie w jadze a raczej tak bo przecież lasy takie zielone to b zaczynał od początku ale na mój gust nie zostanie bo jagi nie b na niego stać tak sobie gość wymyślił kiedys

 • Marzena Bubak-Stępień

  Ma kompleks Legii i wciąż gada od rzeczy….

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli