Mecz Wisła – Legia odkodowany. Zresztą nie tylko ten jeden…

Autor wpisu: 20 października 2017 13:58

Pięć meczów w tej kolejce ekstraklasy, w tym niedzielny hit w Krakowie Wisła – Legia, będzie można obejrzeć za darmo. Zostaną one pokazane na odkodowanych kanałach platformy nc+.

O co chodzi i skąd ta zmiana? Od 14 do 22 października sygnał Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 2 jest odkodowany, natomiast sygnał Canal+ zostanie odkodowany w niedzielę, 22 października w godzinach 17.00-22.00. Treści na tych kanałach bez żadnych przeszkód ani dodatkowych opłat będą mogli zobaczyć abonenci platformy nc+ niemający ich w swoim pakiecie, abonenci Orange korzystający z oferty telewizyjnej oraz abonenci sieci kablowych, w których oferowane są te kanały i które zdecydują się odkodować sygnał.

Dzięki temu w paśmie niekodowanym będzie można zobaczyć – jak wspomnieliśmy – mecz Wisły z Legią (niedziela, początek transmisji od godz. 17.35 w Canal+), ale także cztery inne spotkania: piątkowe Górnika z Koroną (godz. 20.30 w Canal+ Sport), sobotnie Pogoni z Bruk-Betem (godz. 18.00 w Canal+ Sport) i Lechii z Lechem (godz. 20.30 w Canal+ Sport) oraz niedzielne Arki z Jagiellonią (godz. 15.30 w Canal+ Sport).
Pozostałe mecze zobaczą ci, którzy mają dostęp do stacji: nSport+ (Sandecja – Cracovia), Eurosport 2 (Zagłębie – Piast) i Eurosport 1 (Wisła Płock – Śląsk).

W odkodowanym paśmie kibice będą mogli zobaczyć również magazyn Liga+ Extra, który od niedawna ma nową odsłonę. Jednym z jego gości w niedzielny wieczór będzie Piotr Stokowiec

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Inne | Legia Warszawa | Wisła Kraków

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli