Malarz zalany łzami: To najtrudniejszy rok, także w życiu prywatnym

Autor wpisu: 20 maja 2018 22:15

Arkadiusz Malarz – niezmiennie bohater Legii, bohater sezonu, najbardziej emocjonalnie z całej drużyny przeżył tytuł mistrzowski wywalczony ostatecznie na stadionie w Poznaniu. I nie ukrywał tego przed kamerą Canal Plus przepytywany przez Bartka Ignacika.

Po minie Arka Malarza – pokazywanego w szatni zespołu tuż po tym, jak zespół zszedł z murawy boiska w Poznaniu, widać było, że targają nim ogromne emocje. Ogromnymi bramkarskimi rękawicami ocierał oczy pełne łez.
Nic w tym niebywałego w takim momencie, ale gdy do bramkarza Legii podszedł reporter Canal Plus Bartek Ignacik, okazało się, że tym razem przyczyny eksplozji wzruszenia są wyjątkowe.
– Zdobyliśmy dublet tak jak sobie zakładaliśmy, choć było ciężko przez cały sezon. Łzy szczęścia, ale łzy z tego powodu, że dotrzymałem słowa moim mamom! Ten dublet jest dla nich! – tłumaczył Arek potężnie wzruszony. – To był ciężki rok, to był najtrudniejszy rok w moim życiu. Nie tylko sportowym, ale i prywatnym. Musiałem dużo sił zebrać w sobie, żeby to ogarnąć, ale to zrobiłem. Dziś możemy świętować i cieszyć się, że jesteśmy mistrzami! – dodawał.
Nie wszyscy wiedzą, że życie Arka i jego żony – Darii w minionym sezonie ułożyło się w pasmo rodzinnych tragedii, gdy musieli pożegnać obie swoje mamy.
Mimo tego, Arek cały czas grał i zdarzyło mu się odpuścić tylko jeden trening w najgorszym momencie. No i jak wiemy, znów okazał się bohaterem sezonu.

Emocjonalne wystąpienie Malarza przed kamerą Canal Plus:

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

 • dziadek

  Arek jesteś wielki i graj w Legii na ile starczy Ci sił. Masz dla kogo grać bo kibice Cię szanują,jesteś wzorem dla młodych graczy. Życzę zdrowia.

 • Jan Nøwak

  Co za legijna panienka

  • Robert Dudek

   jestes zwyklym smieciem .nie zycze ci tego samego co przeszedl ten czlowiek przy takiej tragedi rodzinnej ….zwykly smiec jestes nic wiecej

   • Jan Nøwak

    Hahaha zajrzyj do słownika ortograficznego zanim do mnie napiszesz, baranie!

    • Robert Dudek

     Moze kiedyś zrozumiesz ech . .A barana to sobie w rodzinie poszukaj smieciu

     • Jan Nøwak

      Licz się ze słowami gówniarzu. Polecam skończyć jakąś szkołę jeśli chcesz się włączyć do dyskusji, baranie!

     • Robert Dudek

      Rady zachowaj dla siebie baranie a gowniarza też poszukaj gdzie indziej mierzą mnie tacy jak ty nie masz prawa takimi słowami obrażać człowieka który stracił najbliższą rodzinę baranie a dla twojej wiadomości nie rozm z gowniarzem przypuszczam że mam dzieci starsze od ciebie baranie! O szkole już nie wspomne kim ty jesteś za kogo się uwazasz żeby pisać takie słowa o kimś kogo nie znasz dlatego tez ja nie miałem obiekcji pojechać z tobą jak z bura suka a jeśli chodzi o pisownię używam ang znaków ponieważ … Mieszkam w UK BARANIE wiec przestan się przypierdalac! Trochę szacunku idioto! Ale cóż od kogo to wymagać nawet nie potrafisz podpisać się własnym imieniem nazwiskiem buraku !

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli