Makuszewski już biega i strzela. – Może zdarzy się cud

Autor wpisu: 14 lutego 2018 18:36

Maciej Makuszewski łatwo nie odpuści wyjazdu na mundial. – W połowie kwietnia może dostanę szansę gry w lidze. Liczę, że Adam Nawałka nie przeprowadzi jeszcze wtedy kompletnej selekcji na mundial. No i może zdarzy się cud.

Patrząc na postępy w rehabilitacji, jakie robi Makuszewski, może wcale nie musimy mówić w kategoriach cudu. Mariusz Piekarski, który jest menadżerem pomocnika Lecha, zamieścił na swoim Twitterze filmiki z treningów zawodnika. I wygląda to naprawdę obiecująco.

W czwartek Makuszewski leci do Rzymu na kontrolę do kliniki profesora Pier Paolo Marianiego (tego samego, który operował m.in. Arkadiusza Milika). Wówczas okaże się, jakie są dalsze zalecenia.

Sam piłkarz w rozmowie z „Głosem Wielkopolskim” mówił niedawno: – Wciąż wierzę w to, że mundial to nie jest dla mnie stracony cel. Wiadomo jednak też, że nie wszystko zależy ode mnie. Rehabilitacja wymaga bowiem czasu i cierpliwości. Na początku kwietnia powinienem wrócić już na właściwe obroty, a więc w połowie tego miesiąca być może dostanę szansę gry w lidze. Na rozwinięcie skrzydeł nie będę miał zbyt dużo czasu, ale liczę, że Adam Nawałka nie przeprowadzi jeszcze wtedy kompletnej selekcji na mundial. No i może zdarzy się cud.

Od kontuzji Makuszewskiego minęło niewiele ponad dwa miesiące. 10 grudnia, podczas meczu z Cracovią, pomocnik reprezentacji Polski zerwał dwa więzadła w kolanie (poboczne strzałkowe i krzyżowe przednie).

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Lech Poznań | Reprezentacja

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli