Majewski odpalił petardę. Lech wraca do trybu 3.0

Autor wpisu: 15 kwietnia 2017 22:49

Lech Poznań rozbił Wisłę Płock 3:0. Podopieczni Nenada Bjelicy przerwali serię trzech spotkań bez wygranej. Ozdobą meczu gol Radosława Majewskiego.

Nafciarze, którzy walczą o utrzymanie w pierwszej ósemce trzymali się przez 25 minut. Do tego momentu spotkanie było wyrównane. Później pełną kontrolę przejął Lech i był zabójczo skuteczny. Dwa gole Marcina Robaka – trener Marcin Kaczmarek będzie musiał wytknąć błędy swoim obrońcom, bo napastnik Kolejorza w obu sytuacjach strzelał z kilku metrów, Seweryn Kiełpin nie miał większych szans. Ozdobą meczu – a pewnie całej 29. kolejki ekstraklasy – jest trafienie Radosława Majewskiego. Rozgrywający ekipy z Poznania obchodził w Płocku jubileusz, bo był to jego setny mecz w ekstraklasie. I ten jubileusz on i kibice długo będą pamiętać. Drugiej takiej bramki prędko nie zobaczymy.

I teraz pytanie: które trafienie efektowniejsze – Majewskiego czy Xherdana Shaqiriego w meczu z Hull City?

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Lech Poznań | Wisła Płock